Saturday, May 25, 2024
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Saturday, April 20, 2013
Promo karty a tokeny z Magic Dragon's Maze
Autor: JakubMG @ 1:57 PM :: 3606 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Promo karty a tokeny z Magic Dragon's Maze


Stejně jako u předchozích edic, tak i v Dragon's Maze na vás čekají nejrůznější promo karty. Většinou mají alternativní obrázek a jsou ve foilu, takže bývají pěknější než jejich klasická verze. Co se týče hratelnosti, tak ta u nich bývá rozdílná. Na druhou stranu aspoň polahodí vašemu oku a zaujmou místo ve vaši sbírce.

Podívejte se, jaké pěkné kousky na váš čekají v edici Dragon's Maze:

Prerelease kartou této edice je země Maze's End a pokud se na prerelease turnaji zúčastníte i putování Bludištěm, tak získáte speciální promo foil Plains.Launch promem je nová split karta Breaking & Entering, která obsahuje novou schopnost z Dragon's Maze - Fuse.Pokud si ve vašem Magic klubu/herně zakoupíte booster box Dragon's Maze, tak k němu dostanete zdarma buy-a-box promo Render Silent. Kombinace Counterspellu a Silence v jedné kartě a v barvách Azoriusu. Že by konečně hratelnější buy-a-box promo?Na konci května se budou konat Game Day turnaje, na kterých máte možnost získat promo karty hned dvě! První jen za pouhou účast na tomto turnaji a to kartu Trostani's Summoner, druhá promo karta je pak určena na účastníky TOP8 a je jí Melek, Izzet Paragon.Nakonec jsme se dostali k tokenům. V Dragon's Maze lize můžete vyhrát Bird token a jediným tokenem z edice je Elemental token.Jak vypadají proma v reálu najdete na fotce níže. Dále na ni najdete podložku pro vítěze Game Day turnaje. Za fotku děkujeme Magic klubu Napajedla.Libí se vám promo karty z edice Dragon's Maze (ať již hratelnostně nebo vizuálně) nebo je berete jako zažitou součást edice a nějak je neřešíte?
Přehled promo karet najdete i v originálním článkuDragon's Maze Promos & Tokens na stránkách WoTC.

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement