Wednesday, December 02, 2020
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, July 08, 2014
Magic 2015 Core Set Clash Pack - představení produktu
Autor: JakubMG @ 1:53 PM :: 2466 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Magic 2015 Core Set Clash Pack - představení produktu


V březnu nám Wizards představili nový magicový produkt a to Clash Pack pro edici Magic 2015. Teď nám konečně představili decklist toho produktu a odhalili nám více informací o Clash Packu. Jedná se o produkt pro dva hráče, který obsahuje dva 60 karetní balíčky (Fate a Fury) pro hru proti sobě. Je to skvělý způsob pro uvedení nových hráčů do světa Magic: the Gathering. Aby se Magic ještě víc zalíbil novým hráčům, tak tohle balení obsahuje celkem 6 foilových karet s novým obrázkem a mě osobně se tyto foil moc líbí.

Clash Packy nenahrazují Event Decky, ale budou se s nimi střídat. Takže v Magic 2015 bude Clash Pack a v Khans of Tarkir bude Event Deck. Ve druhé edici z Khans of Tarkir bloku zase bude Clash Pack a tak dokola, než Wizards přijdou zase s něčím novým.

To by bylo k představení produktu vše a teď se mrkněme, jak vypadá a hlavně jaké super karty najdeme uvnitř balení:Magic the Gathering Magic 2015 Core Set 2-Player Clash Pack


Clash Pack - Fate WoTC
Main Deck Sideboard
7 Forest
17 Island
1 Temple of Mystery
2 Frost Lynx
1 Ætherspouts
1 Hypnotic Siren
2 Leafcrown Dryad
2 Omenspeaker
3 Vaporkin
3 Kiora’s Follower
2 Nimbus Naiad
2 Thassa’s Emissary
3 Horizon Chimera
1 Prognostic Sphinx
1 Prophet of Kruphix
2 Divination
1 Curse of the Swine
2 Pin to the Earth
2 Negate
1 Voyage’s End
2 Griptide
2 Jace’s Ingenuity
 


Clash Pack - Fury WoTC
Main Deck Sideboard
1 Nykthos, Shrine to Nyx
8 Mountain
16 Forest
2 Generator Servant
2 Reclamation Sage
1 Genesis Hydra
4 Elvish Mystic
2 Voyaging Satyr
1 Nessian Courser
1 Courser of Kruphix
2 Ill-Tempered Cyclops
3 Karametra’s Acolyte
3 Nylea’s Disciple
3 Nessian Game Warden
1 Arbor Colossus
2 Nemesis of Mortals
1 Hydra Broodmaster
2 Lightning Strike
2 Plummet
1 Boulderfall
1 Fated Intervention
1 Font of Fertility
 Jak můžeme vidět, tak balíček působí výváženěji než IntroPack a přibližuje se k Event Decku. Oproti Intro Packu jsme ochuzeni o 2 boostery, které na druhou stranu supluje 6 foilových karet. Na druhou stranu jde o další produkt navíc a začínající hráč může mít problémy s výběrem vhodného produktu. Tuhle situaci jsem řešil se svým kamarádem a už i s pár zákazníky a došli jsme k následujícímu poznatku:

Intro Pack - nechci se zaobírat stavbou balíčku. Chci jen balíček rozbalit a hrát, boostery si rozbalím spíšepro radost. Časem uvidím, zda mě bude Magic opravdu bavit. Pokud ano, tak se začnu zajímat o další možnosti rozšíření balíčku/sehnání kupy karet. Dost lidí poté volí Deckbuilders Toolkit kvůli velkému množství karet za super cenu a možnosti postavit si více rozdílných balíčků.

Clash Pack - Intro Pack mě přijde trošku jednoduchý, takže bych chtěl zkusit něco lepšího. Sice jsem odkázaný na předem postavené dva balíky, ale decklisty se mě líbí, foily jsou super a obsahuje i hodnotné karty. Zatím si stavět nic nechci a na Event Deck se zatím moc necítím. Oproti Intro Packům zde nenajdete boostery, ale ty kompenzují foily. Oproti Deckbuilders Toolkitu zde najdete 6 rare (vzácných) karet, kdežto v DBT najdete rare jen v boosterech.

Deckbuilders Toolkit - chci hodně karet za super cenu a chci si zkusit postavit něco vlastního. Nejde mě o to mít nějaký schopný balíček, ale chci mít spoustu karet, se kterými si užiju srandu při stavbě rozdílných balíků. Boostery si rozbalím pro radost a karty z nich použiju do svých balíčků. Příp. jsem již Magic v minulosti hrál, ale chci získat nějaké karty do začátku než se pořádně rozhodnu, co přesně chci hrát.

Event Deck - chci si zahrát lokální turnaj s trošku schopným balíkem, ale nemám čas na shánění karet do balíčku. Nebo v minulosti jsem již Magici hrál, ale nemám x tisíc na dvojkový balíček, tak zkusím nějaký schopný Event Deck, který budu postupem času upravovat.

Zhruba dle těchto definicí jsme u určitých lidí postupovali. Začátečníci volili buď 1+1 Intro Pack dle složení, které se jim líbilo nebo Intro Pack + Deckbuilders Toolkit. Trošku pokročilí si chtěli něco postavit, takže vzali Deckbuilders Toolkit. Teď se lidem líbí lepší složení Clash Packu (plus foily) oproti Intro Packům, tak zkouší Clash Pack. Pokročilí nebo hráči, kteří již dříve hráli spíše sáhli po Event Decku příp. po kombinaci Event Deck + Deckbuilders Toolkit.


A kterých 6 foilů s novým obrázkem najdeme v Clash Packu? Jedná se těchto šest fešáků:

Mě osobně se nové obrázky karet a ještě k tomu ve foilu hodně líbí. Navíc, když jsem se díval na cenu zajímavých karet, tak vycházeli následovně: Temple of Mystery foil (149 Kč), Prognostic Sphinx foil (99 Kč), Prophet of Kruphix foil (179 Kč), Courser of Kruphix (339 Kč) a Nykthos, Shrine to Nyx (129 Kč). Celkem to vychází na 895 Kč (k 8.7.) a v ceně není započítaná kupa dalších karet. Je jasné, že hodnota těchto karet klesne, ale i tak zatím Clash Pack vychází dost EV+.


Pokud se vám Magic the Gathering Magic 2015 Core Set 2-Player Clash Pack líbí, tak si jej můžete předobjednat v našem partnerském eshopu Veselý drak a podpoříte tak server Magic-Guru.cz.

Líbí se vám tento produkt? Ať již jeho decklist a složení karet nebo nové obrázky karet ve foilu atd.?

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement