Wednesday, December 02, 2020
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Thursday, September 04, 2014
Khans of Tarkir - přehled produktů
Autor: JakubMG @ 3:26 PM :: 2178 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

 Khans of Tarkir - přehled produktů
Khans of Tarkir (KTK) je celkově 65. edicí karetní hry Magic: the Gathering a otvírá nám Khans of Tarkir blok. Edice vychází 26. září 2014 a bude obsahovat 269 černookrajových karet v novém designu. Po světlém designu, zde máme opět tmavý design produktů a to krvavě červený.


Pojďme se tedy podívat na samotné grafické zpracování produktů.

Boostery:

Booster obsahuje deset obvyklých karet, tři neobvyklé, jednu vzácnou, jednu kartu základní země a kartu tokenu nebo pravidel. V jednom z osmi boosterů pak máte šanci nalézt místo karty vzácné kartu mytickou. Boostery jsou určeny hráčům, kteří již zvládnou postavit svůj vlastní balíček. Obsahují 15 náhodně namíchaných karet, které mohou přinést hráčům zcela nové možnosti v budování balíčku i strategií. V Boosterech se skrývají karty, které nemohou hráči získat v předkonstruovaných balíčcích. V boosterech mohou hráči najít také speciální metalické karty.

Na obalech najdete obrázek chánky
Sidisi, Brood Tyrant, která zastupuje klan Sultai a chánky Narset, Enlightened Master z klanu Jeskai. Dále pak ukrutnou příšeru, marduskou bojovnici a temurského válečníka.


  

Booster box (display):

Balení obsahující 36ks boosterů.


 

Fat Pack:

Fat Pack je speciální balení, které uspokojí sběratele i hráče.

Obsahuje:

9x Magic Khans of Tarkir
80x Základní země z edice KTK
1x Box na karty z tvrzené lepenky s panoramatickým potiskem. Pojme cca 500 karet i s obaly
2x Krabičku na karty s ilustracemi z edice Khans of Tarkir
1x Hráčskou encyklopedii s průvodcem po edici
1x Speciální kostka - Spindown life counter s motivem MTG Khans of Tarkir

 

Intro Packy:

Pro hru připravený dvojbarevný balíček. Obsahuje předpřipravený 60ti karetní balíček ihned připravený ke hře a 2 boostery Khans of Tarkir, pomocí kterého si můžete svůj balíček upravit.
 
 

Magic Khans of Tarkir Event Deck

Po novém produktu Clash Pack, který premiérově vyšel v Magic 2015 Core Set, zda máme starý známý Event Deck. Event Deck je speciální produkt, který je připraven k okamžitému použití na turnajích ihned po jeho vybalení. Součástí je i strategický návod. V balení naleznete 60-ti kartový balíček, dále pak 15 karet (sideboard), počítadlo životů a krabičku. Magic MTG Event deck se nejlépe hodí při turnajích Standard, Friday Night Magic (FNM) nebo Game Day.
 Jak se vám líbí grafické zpracování produktů z Khans of Tarkir?

Produkty z edice Magic Khans of Tarkir zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Magic Khans of Tarkir zde!
Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement