26. května 2019
Všechny články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

Zobrazuji kategorii:Pravidla
14. srpna 2010
How to rule the rules III - Boj
Autor: Flamberg @ 23:59 :: 4492 Přečtení :: 6 Komentáře :: :: Pravidla
Třetí kus ze série článků o pravidlech hry Magic: the Gathering. Dnes se budeme věnovat především souboji příšer- tedy základu této hry.

Součástí tohoto článku je i oznámení výsledku minulého kvízu, jehož nejlepší řešitel byl odměněn jedním M:tG boosterem. Navíc je tu zadání nového kvízu. Opět si tedy můžete trošku potrápit své mozkové závity.

Celý článek...
26. června 2010
Platí na Emrakula Oblivion Ring? Ano!
Autor: Ufin @ 12:07 :: 2619 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Pravidla
Pro nováčky jsem si dovolil přinést situaci, která se může hodi při stavbě balíčku či samotném hraní. Jedná se konkrétně o kartu Emrakul, the Aoens Torn s protekcí na colored spells.
Celý článek...
3. května 2010
Sideboard na constructed
Autor: Ufin @ 16:56 :: 2618 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Pravidla, Tvorba balíků
Pár rad pro úplné začátečníky, o tom jaké karty by měl sideboard obsahovat a jaké jsou pro jeho používání pravidla. Pokud do teď hrajete bez sideboardu, třeba Vás článek inspiruje k jeho používání.
Celý článek...
25. dubna 2010
Rise of the Eldrazi - nové techniky
Autor: Ufin @ 15:15 :: 2416 Přečtení :: 5 Komentáře :: :: Pravidla
Vstup Rise of the Eldrazi na scénu přináší do hry Magicu několik nových technik. Na ty je zaměřen tento článek, neboť úplným začátečníkům nemusí být zcela jasné. Jedná se o můj první článek a je propleten spíše fakty, tak doufám, že i přes tyto dvě okolnosti bude trochu čtivý.
 
Mezi zmíněné nové techniky patří: Level up, annihilator, rebound a totem armor.
 

Celý článek...
4. dubna 2010
How to rule the rules II - Stack
Autor: Ufin @ 22:02 :: 3985 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Pravidla
Vítejte u druhého článku s tématem pravidla M:tG. Nejprve si zopakujme fakta o této sérii článků. Je určena převážně začínajícím a mírně pokročilým hráčům, ale výjimečně se zde seznámíme i s problémy pokročilejšími. Na druhou stranu předpokládám, že mé články nebudou číst lidé, kteří Magic ještě nikdy nehráli a nemají tedy vůbec žádné povědomí o tom, co Magic je a jak takový souboj dvou planeswalkerů (hráčů) vypadá.

Poctivé přečtení článku navíc přináší možnost vyhrát booster karetní hry Magic the Gathering.

Celý článek...
7. března 2010
How to rule the rules I - Kolo a jeho průběh
Autor: Ufin @ 14:55 :: 3377 Přečtení :: 13 Komentáře :: :: Pravidla
Vítám Vás u prvního ze série článků o pravidlech hry Magic: the Gathering. Tato série bude určena převážně začínajícím a mírně pokročilým hráčům. Výjimečně se zde seznámíme i s problémy pokročilejšími. Nicméně, myslím, že téměř každý si z těchto článků něco odnese. Jak se říká: „opakování, matka moudrosti“. Na druhou stranu ale předpokládám, že mé články nebudou číst lidé, kteří Magic ještě nikdy nehráli a nemají tedy vůbec žádné povědomí o tom, co Magic je a jak takový souboj dvou planeswalkerů (hráčů) vypadá.
 
Každý článek by se měl věnovat určité ohraničené části pravidel. Nejprve si vždy představíme, co nám o daném aspektu hry říkají pravidla (aktuální Comprehensive Rules – dnes tedy CR z 1.2.2010). Poté vypíchneme zajímavé a občas ne zcela samozřejmé detaily. Nakonec si ukážeme praktické příklady.

Celý článek...
30. září 2009
Zendikar
Autor: Kuci @ 20:00 :: 2960 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky, Pravidla
Jan Tvrdík si pro Vás připravil pěkné shrnutí Zendikaru. Enjoy!
Celý článek...
3. září 2009
Jak úspěšně absolvovat GP?
Autor: LoboCZE @ 21:26 :: 2059 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky, Pravidla
O víkendu se na nás chystá jedna velká magicová akce - Grand Prix Praha. Článek, který máte před sebou, má za cíl objasnit o co vlasntě na takovém GP jde s rozkrýt případné nejasnosti týkající se tohoto "magicového svátku".
Celý článek...
12. dubna 2009
Stack
Autor: Kuci @ 12:53 :: 2976 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Pravidla
Jste začínající hráči a vždy jste si lámali hlavu nad tím, co to znamená dávat kouzlo nebo schopnost na stack? Tak právě pro vás je tento článek určen.
PS: Předpokládám, že tento článek pokročilejším hráčům nic nedá, přesto si ho můžete přečíst.
Celý článek...
Strana 5 z 5První   Předchozí   1  2  3  4  [5]  Další   Poslední   
Vytiskout  
Reklama Minimalizovat
Vytiskout  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Podmínky používáníProhlášení o soukromí