26. května 2019
Všechny články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

Zobrazuji kategorii:Recenze
18. dubna 2016
Recenze Shadows over Innistrad Intro Pack: Ghostly Tide
Autor: JakubMG @ 8:51 :: 1762 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Recenze Intro Packů z edice Shadows over Innistrad začneme bílo-modrým balíčkem plným duchů. Jde tedy o agresivní balíček plný létacích příšer, které mají určité schopnosti a různě spolu spolupracují. To vše podporuje zabíjení a nejrůznější triky, kterými sobě pomáháte a soupeři škodíte. Takže pokud vás tohle téma zaujalo, tak si určitě přečtěte recenzi.
Celý článek...
18. března 2016
Recenze Magic the Gathering Blessed vs. Cursed Duel Decks
Autor: JakubMG @ 14:51 :: 1921 Přečtení :: 5 Komentáře :: :: Recenze
Chcete si odpočinout od klasických balíčků a rádi byste si užili pořádný magicový příběh? V tom případě určitě nepřehlédněte tento Duel Decks. Vydejte se na Innistrad a vstupte buď do řad hrdinných válečníků, nebo do řad nemrtvých a rozhodněte o svém osudu. Více o tomto balení se dozvíte v recenzi.
Celý článek...
17. března 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Concerted Effort
Autor: JakubMG @ 10:25 :: 1850 Přečtení :: 6 Komentáře :: :: Recenze
Tak a jsme na konci recenzí Intro Packů z Oath of the Gatewatch. Jako poslední nás čeká zeleno-bílý příšerkový balíček, kde je hodně alíků, ale čistě ally deck to není. Tento balíček spíš hodně těží ze schopnosti Support, takže ideálně potřebujete mít hodně příšer na bojišti a vašeho soupeře tak udoláte hrubou silou. Jestli se vám tato strategie líbí, tak si přečtěte recenzi a dozvíte se o tomto balíčku víc.
Celý článek...
14. března 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Surge of Resistance
Autor: JakubMG @ 13:40 :: 2014 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Recenze
Tento červeno-modrý balíček zajisté zaujme všechny mágy, kteří spíše rádi kouzlí, trikují a využívají výhod nad soupeřem. To doplňují levné a agresivní příšery, které s vybranými kouzly spolupracují. Proto pokud rádi u hry přemýšlíte nebo chcete začít s trošku náročnějším balíčkem, tak neváhejte, přečtěte si recenzi a uvidíte, že se vám balíček zalíbí.
Celý článek...
26. února 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Vicious Cycle
Autor: JakubMG @ 13:20 :: 2040 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Po Eldrazi balíčku z minula ještě chvíli u Eldrazi zůstaneme, ale v tomto Intro Packu to s nimi tak horké nebude. Tento zelenočerný balíček je založený na obětovávání příšer a získávání výhod s tím spojených. Takže pokud máte rádi černou manu, zombíky, práci se hřbitovem a prostě všechny tyhle zákeřnosti, tak by určitě tento balíček neměl uniknout vaši pozornosti.
Celý článek...
23. února 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Twisted Reality
Autor: JakubMG @ 18:13 :: 1943 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Pokud chcete vyzkoušet něco jiného než tradiční dvojbarevné balíčky, tak zkuste tento bezbarvý balíček doplněný ještě modrou barvou. Eldrazi balíčky se teď těší oblibě, takže si jejich zjednodušenou verzi můžete vyzkoušet díky tomuto Intro Packu. Přečtěte si recenzi a přidejte se na stranu Eldrazi.
Celý článek...
15. února 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Desperate Stand
Autor: JakubMG @ 20:08 :: 1995 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozborů Intro Packů z edice Oath of the Gatewatch. Jako první si můžete přečíst rozbor bílo-černého balíčku Desperate Stand. Jedná se o rychlý weenie balíček, ve kterém je každá příšera Ally. Takže spolu různě spolupracují a podporují se. Pokud se vám líbí tato strategie, ale váháte, zda bude pro vás tento balíček vhodný, tak si přečtěte následující recenzi a dozvíte se víc.
Celý článek...
25. ledna 2016
Recenze Magic the Gathering Zendikar vs. Eldrazi Duel Decks
Autor: JakubMG @ 16:13 :: 1713 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Tematické balení, které vám prozradí část příběhu ze světa Magic: the Gathering. Přidejte se na stranu bránícího se lidu Zendikaru nebo nájezdníků Eldrazi a rozhodněte o tom, kdo bitvu vyhraje. Stačí jen rozbalit Duel Deck a už se můžete vrhnout do bitvy.
Celý článek...
21. ledna 2016
Recenze Magic the Gathering Magic Origins 2-Player Clash Pack
Autor: JakubMG @ 20:54 :: 1743 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Speciální balení pro jednoho nebo dva hráče, které obsahuje dva velmi slušné 60ti karetní balíčky k okamžité hře. S nimi můžete hrát buď proti sobě nebo si z karet postavíte jeden velmi silný balíček. Vyrostli jste z Intro Packů nebo hledáte balíček na lokální turnaj? Už hledat nemusíte!
Celý článek...
8. prosince 2015
Recenze Deck Builders Toolkit Magic Origins
Autor: JakubMG @ 11:53 :: 2515 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Skvělý nástroj, pomocí kterého zejména noví hráči nebo hráči mírně pokročilí mohou objevit tajemství a kouzlo hry Magic the Gathering. Tito hráči se díky němu seznámí s hrou jako takovou za nikterak přehnané peníze, naučí se základním pravidlům, dostanou k dispozici dostatek karet na sestavení prvních balíčků nebo s jeho pomocí vylepší jeden či více svých balíčků stávajících.
Celý článek...
Strana 2 z 14První   Předchozí   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vytiskout  
Reklama Minimalizovat
Vytiskout  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Podmínky používáníProhlášení o soukromí