Wednesday, July 24, 2024
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Recenze
Tuesday, April 19, 2016
Vybíráme hezké dárky pro hráče Magicu
Autor: JakubMG @ 12:19 PM :: 4602 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, Recenze
Vybíráte pro někoho nebo pro sebe produkt z karetní hry Magic: the Gathering a nemůžete se v nabídce zorientovat? V tomto článku vám poradíme, na co se zaměřit a s čím zaručeně neuděláte chybu.
Celý článek...
Monday, April 18, 2016
Recenze Shadows over Innistrad Intro Pack: Ghostly Tide
Autor: JakubMG @ 8:51 AM :: 3282 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Recenze Intro Packů z edice Shadows over Innistrad začneme bílo-modrým balíčkem plným duchů. Jde tedy o agresivní balíček plný létacích příšer, které mají určité schopnosti a různě spolu spolupracují. To vše podporuje zabíjení a nejrůznější triky, kterými sobě pomáháte a soupeři škodíte. Takže pokud vás tohle téma zaujalo, tak si určitě přečtěte recenzi.
Celý článek...
Friday, March 18, 2016
Recenze Magic the Gathering Blessed vs. Cursed Duel Decks
Autor: JakubMG @ 2:51 PM :: 3555 Přečtení :: 5 Komentáře :: :: Recenze
Chcete si odpočinout od klasických balíčků a rádi byste si užili pořádný magicový příběh? V tom případě určitě nepřehlédněte tento Duel Decks. Vydejte se na Innistrad a vstupte buď do řad hrdinných válečníků, nebo do řad nemrtvých a rozhodněte o svém osudu. Více o tomto balení se dozvíte v recenzi.
Celý článek...
Thursday, March 17, 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Concerted Effort
Autor: JakubMG @ 10:25 AM :: 3327 Přečtení :: 6 Komentáře :: :: Recenze
Tak a jsme na konci recenzí Intro Packů z Oath of the Gatewatch. Jako poslední nás čeká zeleno-bílý příšerkový balíček, kde je hodně alíků, ale čistě ally deck to není. Tento balíček spíš hodně těží ze schopnosti Support, takže ideálně potřebujete mít hodně příšer na bojišti a vašeho soupeře tak udoláte hrubou silou. Jestli se vám tato strategie líbí, tak si přečtěte recenzi a dozvíte se o tomto balíčku víc.
Celý článek...
Monday, March 14, 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Surge of Resistance
Autor: JakubMG @ 1:40 PM :: 3589 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Recenze
Tento červeno-modrý balíček zajisté zaujme všechny mágy, kteří spíše rádi kouzlí, trikují a využívají výhod nad soupeřem. To doplňují levné a agresivní příšery, které s vybranými kouzly spolupracují. Proto pokud rádi u hry přemýšlíte nebo chcete začít s trošku náročnějším balíčkem, tak neváhejte, přečtěte si recenzi a uvidíte, že se vám balíček zalíbí.
Celý článek...
Friday, February 26, 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Vicious Cycle
Autor: JakubMG @ 1:20 PM :: 3586 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Po Eldrazi balíčku z minula ještě chvíli u Eldrazi zůstaneme, ale v tomto Intro Packu to s nimi tak horké nebude. Tento zelenočerný balíček je založený na obětovávání příšer a získávání výhod s tím spojených. Takže pokud máte rádi černou manu, zombíky, práci se hřbitovem a prostě všechny tyhle zákeřnosti, tak by určitě tento balíček neměl uniknout vaši pozornosti.
Celý článek...
Tuesday, February 23, 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Twisted Reality
Autor: JakubMG @ 6:13 PM :: 3497 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Pokud chcete vyzkoušet něco jiného než tradiční dvojbarevné balíčky, tak zkuste tento bezbarvý balíček doplněný ještě modrou barvou. Eldrazi balíčky se teď těší oblibě, takže si jejich zjednodušenou verzi můžete vyzkoušet díky tomuto Intro Packu. Přečtěte si recenzi a přidejte se na stranu Eldrazi.
Celý článek...
Monday, February 15, 2016
Recenze Oath of the Gatewatch Intro Pack: Desperate Stand
Autor: JakubMG @ 8:08 PM :: 3449 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozborů Intro Packů z edice Oath of the Gatewatch. Jako první si můžete přečíst rozbor bílo-černého balíčku Desperate Stand. Jedná se o rychlý weenie balíček, ve kterém je každá příšera Ally. Takže spolu různě spolupracují a podporují se. Pokud se vám líbí tato strategie, ale váháte, zda bude pro vás tento balíček vhodný, tak si přečtěte následující recenzi a dozvíte se víc.
Celý článek...
Monday, January 25, 2016
Recenze Magic the Gathering Zendikar vs. Eldrazi Duel Decks
Autor: JakubMG @ 4:13 PM :: 3335 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Tematické balení, které vám prozradí část příběhu ze světa Magic: the Gathering. Přidejte se na stranu bránícího se lidu Zendikaru nebo nájezdníků Eldrazi a rozhodněte o tom, kdo bitvu vyhraje. Stačí jen rozbalit Duel Deck a už se můžete vrhnout do bitvy.
Celý článek...
Thursday, January 21, 2016
Recenze Magic the Gathering Magic Origins 2-Player Clash Pack
Autor: JakubMG @ 8:54 PM :: 3438 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Speciální balení pro jednoho nebo dva hráče, které obsahuje dva velmi slušné 60ti karetní balíčky k okamžité hře. S nimi můžete hrát buď proti sobě nebo si z karet postavíte jeden velmi silný balíček. Vyrostli jste z Intro Packů nebo hledáte balíček na lokální turnaj? Už hledat nemusíte!
Celý článek...
Page 2 of 14First   Previous   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Next   Last   
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement