26. května 2019
Všechny články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

Zobrazuji kategorii:Recenze
10. července 2013
Rozbor Magic 2014 na constructed
Autor: Aggrokumano @ 2:20 :: 3614 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Novinky, Recenze
Moje poslední rozbory pravidelně nabíraly velké zpoždění, ale tentokráte jsem šel do sebe a rozbor je hotov ještě před prevkem (dream coming true), tak si ho užijte!
Celý článek...
29. května 2013
Magic the Gathering: Recenze Event Decku „Strength of Selesnya“ k edici Dragon´s Maze
Autor: JakubMG @ 13:23 :: 4655 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Recenze

S novou edicí Magic the Gathering již nějakou dobu tradičně vychází i Event Decky a edice Dragon´s Maze není žádnou výjimkou. V jejich desátém vydání ale pár změn nastalo, tak pokud Vás Event Deck pro Dragon´s Maze zajímá, směle se pusťte do čtení...

Celý článek...
27. května 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Simic Domination
Autor: JakubMG @ 14:33 :: 2222 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Posledním Intro Packem z Dragon's Maze na zrecenzování je modro-zelený Simic Domination. Ten využívá simické schopnosti Evolve, díky které vaše potvůrky pěkně rostou za každou další vaši vyloženou bytost. V závěru článku najdete tipy na levné a účinné balíčky na pauper, modern a legacy. Doufáme, že se vám rozbory od Dana líbily.
Celý článek...
23. května 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Gruul Siege
Autor: JakubMG @ 20:32 :: 2281 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Čtvrtým Intro Packem z Dragon's Maze na zrecenzování je zeleno-červený Gruul Siege. Z barevné kombinace lze usoudit, že se bude jednat o zelené pašíky, kterým bude cestu čistit fritování a abyste vyložili pašíky co nejdřív, tak budete mít nejrůznější manadělače a hledání zemí. Ale je tomu skutečně tak?
Celý článek...
19. května 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Rakdos Revelry
Autor: JakubMG @ 22:53 :: 2208 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Třetím Into Packem z Dragon's Maze na recenzi je červeno-černý Rakdos Revelry. Jak již naznačuje barevná kombinace, tak strategií tohoto balíčku bude uhlodat soupeře malými agresivními potvůrkami, kterým budete čistit cestu nejrůznějším zabíjením a fritováním.
Celý článek...
14. května 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Orzhov Power
Autor: JakubMG @ 13:13 :: 2012 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozboru druhého Intro Packu z edice Dragon's Maze a tentokrát se bude jednat o bílo-černý Orzhov Power. Základním plánem tohoto balíčku je postavit silnou obranu a soupeře "vysát" přes schopnost extort.
Celý článek...
9. května 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Azorius Authority
Autor: JakubMG @ 21:57 :: 2282 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozborů Intro Packů z nové edice Dragon's Maze. Jako první si můžete přečíst rozbor bílo-modrého balíčku Azorius Authority. Pokud váháte, zda bude pro vás vhodný tento balíček, tak si přečtěte následující recenzi a dozvíte se víc.
Celý článek...
15. dubna 2013
Desková hra Hra o Trůny v češtině
Autor: JakubMG @ 16:34 :: 2090 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Věděli jstě, že nejoblíbenější seriál současnosti - Hra o trůny má i svoji deskovou hru? Pokud ne, tak jsme pro vás připravili menší review této deskové hry. Odpočiňte si od Magiců a ovládněte Železný trůn a staňte se tak vládcem Západozemě. Hra o trůny je navíc kompletně v češtině.
Celý článek...
1. dubna 2013
Recenze Magic the Gathering Sorin vs. Tibalt Duel Decks
Autor: JakubMG @ 14:40 :: 2665 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Recenze
Na velikonoční pondělí jsme si pro vás připravili rozbor a unboxing nového jarního Duel Decku Sorin vs. Tibalt. Jak již název napovídá, tak jeden balíček se bude točit okolo planeswalkera Sorina, kterému budou pomáhat hordy upírů a druhý okolo planeswalkera Tibalta, kterému budou pomáhat hordy nejrůznějších pekelníků.
Celý článek...
31. března 2013
Recenze Gatecrash Intro Pack: Simic Synthesis
Autor: JakubMG @ 18:50 :: 2179 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Posledním Intro Packem z edice Magic Gatecrash na rozbor a unboxing je zeleno-modrý Simic Synthesis. Děkujeme Jakubovi Štinglovi za pětici velmi pěkných rozborů.
Celý článek...
Strana 8 z 14První   Předchozí   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Další   Poslední   
Vytiskout  
Reklama Minimalizovat
Vytiskout  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Podmínky používáníProhlášení o soukromí