Wednesday, July 24, 2024
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Recenze
Wednesday, July 17, 2013
Recenze hry Magic Duels of the Planeswalkers 2014
Autor: JakubMG @ 1:13 PM :: 2952 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Spolu s vydáním nové edice Magic 2014 Core Set je letos velmi úzce spjata digitální podoba karetní hry Magic the Gathering a to hra Duels of the Planeswalkers 2014. O co se vlastně jedná a jaká jsou vylepšení oproti předchozímu vydání se dočtete v recenzi od Pavla Klempa. Dále najdete uvnitř článku videorecenzi DotP 2014 od Michala Ekrta.
Celý článek...
Wednesday, July 10, 2013
Rozbor Magic 2014 na constructed
Autor: Aggrokumano @ 2:20 AM :: 5092 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Novinky, Recenze
Moje poslední rozbory pravidelně nabíraly velké zpoždění, ale tentokráte jsem šel do sebe a rozbor je hotov ještě před prevkem (dream coming true), tak si ho užijte!
Celý článek...
Wednesday, May 29, 2013
Magic the Gathering: Recenze Event Decku „Strength of Selesnya“ k edici Dragon´s Maze
Autor: JakubMG @ 1:23 PM :: 6195 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Recenze

S novou edicí Magic the Gathering již nějakou dobu tradičně vychází i Event Decky a edice Dragon´s Maze není žádnou výjimkou. V jejich desátém vydání ale pár změn nastalo, tak pokud Vás Event Deck pro Dragon´s Maze zajímá, směle se pusťte do čtení...

Celý článek...
Monday, May 27, 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Simic Domination
Autor: JakubMG @ 2:33 PM :: 3343 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Posledním Intro Packem z Dragon's Maze na zrecenzování je modro-zelený Simic Domination. Ten využívá simické schopnosti Evolve, díky které vaše potvůrky pěkně rostou za každou další vaši vyloženou bytost. V závěru článku najdete tipy na levné a účinné balíčky na pauper, modern a legacy. Doufáme, že se vám rozbory od Dana líbily.
Celý článek...
Thursday, May 23, 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Gruul Siege
Autor: JakubMG @ 8:32 PM :: 3387 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Čtvrtým Intro Packem z Dragon's Maze na zrecenzování je zeleno-červený Gruul Siege. Z barevné kombinace lze usoudit, že se bude jednat o zelené pašíky, kterým bude cestu čistit fritování a abyste vyložili pašíky co nejdřív, tak budete mít nejrůznější manadělače a hledání zemí. Ale je tomu skutečně tak?
Celý článek...
Sunday, May 19, 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Rakdos Revelry
Autor: JakubMG @ 10:53 PM :: 3387 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Třetím Into Packem z Dragon's Maze na recenzi je červeno-černý Rakdos Revelry. Jak již naznačuje barevná kombinace, tak strategií tohoto balíčku bude uhlodat soupeře malými agresivními potvůrkami, kterým budete čistit cestu nejrůznějším zabíjením a fritováním.
Celý článek...
Tuesday, May 14, 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Orzhov Power
Autor: JakubMG @ 1:13 PM :: 3134 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozboru druhého Intro Packu z edice Dragon's Maze a tentokrát se bude jednat o bílo-černý Orzhov Power. Základním plánem tohoto balíčku je postavit silnou obranu a soupeře "vysát" přes schopnost extort.
Celý článek...
Thursday, May 9, 2013
Recenze Dragon's Maze Intro Pack: Azorius Authority
Autor: JakubMG @ 9:57 PM :: 3490 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozborů Intro Packů z nové edice Dragon's Maze. Jako první si můžete přečíst rozbor bílo-modrého balíčku Azorius Authority. Pokud váháte, zda bude pro vás vhodný tento balíček, tak si přečtěte následující recenzi a dozvíte se víc.
Celý článek...
Monday, April 15, 2013
Desková hra Hra o Trůny v češtině
Autor: JakubMG @ 4:34 PM :: 3344 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Věděli jstě, že nejoblíbenější seriál současnosti - Hra o trůny má i svoji deskovou hru? Pokud ne, tak jsme pro vás připravili menší review této deskové hry. Odpočiňte si od Magiců a ovládněte Železný trůn a staňte se tak vládcem Západozemě. Hra o trůny je navíc kompletně v češtině.
Celý článek...
Monday, April 1, 2013
Recenze Magic the Gathering Sorin vs. Tibalt Duel Decks
Autor: JakubMG @ 2:40 PM :: 3976 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Recenze
Na velikonoční pondělí jsme si pro vás připravili rozbor a unboxing nového jarního Duel Decku Sorin vs. Tibalt. Jak již název napovídá, tak jeden balíček se bude točit okolo planeswalkera Sorina, kterému budou pomáhat hordy upírů a druhý okolo planeswalkera Tibalta, kterému budou pomáhat hordy nejrůznějších pekelníků.
Celý článek...
Page 8 of 14First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Last   
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement