Sunday, October 24, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, June 07, 2011
Rozbor New Phyrexia Intro Packu - Feast of Flesh
Autor: JakubMG @ 8:44 PM :: 3213 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Standard, Novinky, Tvorba balíků
 
Rozbor New Phyrexia Intro Packu - Feast of Flesh


Vítám Vás u svého prvního intro-packu, bude to rozbor jednoho červeno-černého intro-packu z nejnovější edice New Phyrexia s názvem Feast of Flesh. V hodně volném překladu by mohl název znít „Masová hostina“ (feast – hostina – pastva, flesh – maso – svalovina). Intro-pack obsahuje šedesátikaretní balíček připravený přímo pro hru a jeden booster pack New Phyrexia, kterým můžete svůj balíček zdokonalit. Předpřipravený balíček prezentuje jedno foil-réro. Pokud vás balíček zaujme, můžete si New Phyrexia Intro Pack - Feast of Flesh zakoupit v našem partnerském eshopu Veselý drak. K dostání je i balení všech Intro Packů za super cenu!

Je pravdou, že jsme na magic-guru.cz přeskočily rozbory intro-packů edice předešlé Mirrodin Besieged. Musím ale podotknout, že vzhledem k jejich stálé ceně se Wizardi při výplni balíčků moc neodvázali a když šlo o réro, téměř to vypadalo, že se snažily najít ta nejnevydařenější z edice. Jediné použitelné karty, co si pamatuji z předchozích intro-packů, byly asi Bonehoard(našel si místo i v nejlepších balíčcích jako UW Caw! Go! a RW Boros, ikdyž dnes ho už nahradil Batterskull nebo nový meč), nepatrně použitelný byl White Sun’s Zenith(do nějakého bílozeleného aggra…) a mezi uncommonami tam byl skvělý signal pest (ještě nyní je v R Kuldotha decku a bílém aggru s equipmenty a pursteel paladinem). To k předchozí edici, kde jsem také plánoval psát rozbory intro-packů, ale nyní tu máme již novou edici a nové intro-packy (podle mého názoru mnohem slibnější) a nové výborné karty! Teď už opravdu zpět k rozboru daného intro packu.

Tento balíček je trochu kontrolní a snaží se soupeře pozdržet před vyložením nějaké své dražší silnější karty. Za tímto účelem nám dopomáhá mnoho různého Removalu (ničení permanentů) nebo discardu (zahazování z ruky soupeřovi), který našim bytostem pročistí cestu. A když se nám nepodaří dokousat soupeře do šestého nebo sedmého kola, můžeme situaci obrátit zahráním některého z našich větších potvor za šest man nebo rovnou za sedm man našeho hlavního generála Chancellor of the Dross a s ním už to půjde snadno. Nyní k rozboru jednotlivých karet:

Feast of Flesh WoTC
Main Deck Sideboard
11 Mountain
13 Swamp
2 Blistergrub
2 Blisterstick Shaman
2 Caustic Hound
1 Chancellor of the Dross
2 Entomber Exarch
2 Flameborn Viron
2 Furnace Scamp
2 Phyrexian Rager
1 Prodigal Pyromancer
1 Scoria Elemental
2 Tormentor Exarch
2 Artillerize
1 Despise
1 Disentomb
1 Enslave
1 Fling
2 Geth’s Verdict
1 Go for the Throat
1 Ichor Explosion
1 Morbid Plunder
2 Parasitic Implant
2 Shrine of Burning Rage
1 Tower of Calamities
1 Whipflare
 

Karty výše uvedené nejsou nijak záměrně seřazeny za sebou, ale jednoduše podle abecedy. Až dále v rozboru jednotlivých karet bude u každé karty počet bodů od 1 do 5. Předtím ještě uvedu pár vhodných poměrů…:

V balíčku je 19 bytostí ku 17 ostatním kouzlům, což je poměr vyvážený.

Pak je tu 19 černých kouzel ku 14 červeným ku 3 bezbarvým kouzlům. Vzhledem k poměru zemí také ideální.

Manová křivka je následující: 4 karty za jednu manu (z toho tři určitě budete hrát v prvním kole.), 7 karet na dvou manách (asi jen jednu určitě nebudete hrát ve druhém kole), 8 karet na třech manách, 9 karet na čtyřech manách, 1 za pět man, 5 karet na šesti manách a dvě karty na 7 manách. Pak je tu náš hlavní generál Chancellor of the Dross se svou výbornou schopností, když ho máme na opening hand (viz dále), takže bych s ním vždycky nemulligenoval. Je ovšem vidět, že vše mají wizardi dobře promyšlené. To pro začátek, pár takových pohledů z jiné strany a nyní k rozboru:

Creatures:

2 Blistergrub2,5 – za 2B máme 2/2 swampwalk, to není nic úžasného, ale když nám ho soupeř nebo jeho bytosti zabijí, tak oponent ztratí 2 životy, takže se nám jeho zahrání zajisté aspoň trochu vyplatí.

2 Blisterstick Shaman 3 – za 2R dostaneme skřeťáka 2/1, který po příchodu do hry udělí jeden damage do cílové příšery nebo hráče, takže ho můžeme použít, jako případné odstranění nepříjemného blokera s jedničkou dozadu (třeba myra). Tato karta se uplatňuje i na allcommon turnajích, kde se vyskytují převážně levné vetché rychle narůstající bytosti.

2 Caustic Hound – 2 – za 5B bychom si přáli něco lepšího než 4/4, která ještě může dodělat spíše nás než soupeře kvůli své schopnosti, že když je položena do hřbitova z bojiště, tak všichni hráči ztratí 4 životy. V tomto spíše kontrolnějším balíčku slouží více k sebevraždě.

1 Chancellor of the dross – 4,5 – A máme tu generála celého intro-packu a navíc ve foilovém provedení. Ptáte se, proč generál ode mne nedostal plný počet bodů? Zkrátka kvůli svému vysokému manacostu. 6/6 tělo s flying, lifelink je úplně úžasná věc, ale nežli se k sedmi manám, z toho třem černým dostaneme, bude asi 10. kolo. Ovšem pokud se nám podaří tohoto (v překladu) „kancléře“ na stůl dostat, soupeř nejspíš prohrál hru – každé kolo ztratit 6 životů, které vysajeme my, může vystát asi jen nějaký infect, kterému nevadí námi vysáté životy, nebo soupeř se zabíjením na ruce. A kdyby měl hned po příchodu chancellora na stůl zabíjení, my mu taky můžeme odpovědět…:

2 Entomber Exarch – 4 – Tento cleric dostal skoro stejně bodů, jako naše réro, protože se jednoduše do tohoto balíčku opravdu hodí. Za 2BB dostaneme 2/2 bytost a po jejím příchodu na bojiště si můžeme vybrat: buď zahrát disentomb anebo lepší duress (můžeme zrušit i land). A ve čtvrtém kole by byla opravdu náhoda, že bychom ani jednu z možností nevyužili. Obě schopnosti působní velkou karetní výhodu pro nás nad soupeřem. Minimálně je to 2/2 bytost – aspoň něco.

2 Flameborn Viron – 2 - Tato karta je klasická výplň intro-packů. 6/4 z 4RR není nic úžasného, ale přeci jenom, když soupeř, co nejrychleji nenajde odpověď nebo aspoň výhodný block, tak může nějakou paseku nadělat.

2 Furnace Scamp – 2 – další nic moc karta, ale aspoň můžeme „zapáleného rošťáka“ zahrát už v prvním kole… A kdyby se mu přeci jen podařilo dát ten dmg do soupeře, tak bych neváhal ho obětovat pro jeho schopnost, protože nic lepšího už se mu nikdy nepodaří.

2 Phyrexian Rager – 4 – další chuťovka do našeho balíčku zajišťující nám karetní výhodu, která je ještě navíc 2/2 potvůrkou za 2B. A ten jeden život už nás asi neutrhne…

1 Prodigal Pyromancer – 3,5 – Tenhle pyroman už působil v intro-pacích z M10 a pořád je ještě docela dobrý. Jeho hodnocení však kleslo cca o ten jeden a půl bodu, především po příchodu lepšího konkurenta Cunning Sparkmage s abilitou haste. Ale i tak je tento vrah malých bytostí docela fajn.

1 Scoria Elemental – 1,5 – další výplň intro-packu, jehož jediná výhoda v tomto decku je, že ho můžeme aspoň šikovně obětovat do Flingu – viz dále.

2 Tormentor Exarch – 3,5 – další šikovný 2/2 cleric, po jehož příchodu se můžeme rozhodnout: cílová potvora dostane +2/+0 nebo cílová potvora dostane -0/-2 oboje do konce probíhajícího kola. Tím pádem ho můžeme zároveň šikovně použít na odstranění soupeřovy potvůrky s obranou 2 a méně…

 

Spells:

2 Artillerize – 3,5 – další výborná komonka, která se už občas začala hrát na klasických all-common formátech (pokud se nemýlím). Hraje se spíše v kombinaci s Ichor/Mycosynth Welspringem, ale i v tomto intro-packu často najde své uplatnění.

1 Despise – 4 – další z několika karet tohoto intro-packu, které především po rotaci budou využívány i v nejlepších decích tier 1. Alespoň u despise to předpokládám – planeswalkerů bude všude vždycky mnoho a remůvnout soupeři nějakého finišera jeho kontrolu ho úplně nepotěší. 4 body z pěti má hlavně pro svou využitelnost na standardu, nebyla ale už tak silná v porovnávacím souboji intro-packů.

1 Disentomb – 2,5 – klasická karta v černé – oživování ze hřbitova je specifikem této barvy. Nic úžasného, dá se ale využít jako šikovný bojový trik, ale v době, kdy už mám něco, co můžu vyndat z hrobu, mám většinou many na univerzálnějšího entomber exarcha.

1 Enslave  - 2 – o manu dražší mind kontrol v černé barvě. Mind kontrol se svého času hodně hrál, zejména proti polymorph balíčku byl skvělý. Ta jedna mana je však docela nepříjemná a bohužel to druhá schopnost aury, že každé kolo dostane vlastník té potvory 1 dmg, nevynahradí.

1 Fling – 3 – hezký bojový trik na doražení soupeře. Velká výhoda flingu je i v tom, že je instant za pouhé 2 many, takže něco takového nejspíš soupeř nečeká. Zvlášť když ho zahrajeme v reakci na soupeřovo zabíjení našeho pašíka.

2 Geth's Verdict – 3,5 – Diabolic Edict je možná nejsilnější a taky nejoblíbenější zabíjení potvor na highlander formátu a jiných formátech povolující staré karty. Geth’s Verdict má tu nevýhodu, že stojí dvě černé, což v dvojbarvě může být nepříjemné. Jako třešnička na dortu však funguje fakt, že soupeř ještě potom ztratí 1 život. Velkou ne/výhodou je také, že cílujeme hráče, který má obětovat potvoru. Tudíž když má na stole pouze Emrakula nebo jiné protekční necílovatelné prase, tak ho to nejspíš nepotěší, zato však proti Kuldothě, elfům, W questu takové škody nenatropíme. Proti jiným intro-packům a jiným ne Tier1 balíčkům je ovšem každé zabíjení dobré.

1 Go for the Throat – 4 – Další o kapku lepší a o kapku dražší zabíjení potvor. Za dvě many zničíme, jakou potvoru chceme my, nesmí to však být artefakt. V současné době je to nejlepší zabíjení na standardu, ale kdo ví, jak bude dobré po rotaci, až tu bude hafo artefaktových potvor?

1 Ichor Explosion – 0,5 – Méně než jeden bod je opravdu málo, ale tahle karta si v žádném případě víc nezaslouží…..

1 Morbid Plunder – 3 – Další pěkný bojový trik, jehož hlavní plus je karetní výhoda, kterou dostaneme. Za tři many dostaneme do ruky dvě bytosti ze hřbitova, za to soupeř moc rád nebude.

2 Parasitic Implant – 2 – za 3B máme načasované zabíjení potvory v podobě aury – zemře až, když budeme znova na tahu, takže nám ho ještě může soupeř překazit zrušením této aury. Pokud by jako bonus bylo líznutí karty, tak by to vůbec nebyla tak špatná karta, jak bohužel je. Jako bonus si uděláme pouze jednoho 1/1 myra, který už nám většinou k ničemu nebude.

2 Shrine of Burning Rage – 4 – Další opravdová chuťovka do lepších T2 decků, kterou už všichni zařadili do svých monoRed proliferate decků a fritek všeho druhu. Pro objasnění: za dvě many máme artefakt bez schopnosti, na který, kdykoliv zahrajeme červené kouzlo a i během naší upkeep fáze, položíme jeden charge counter. Někdy později, pokud zaplatíme 3 many, tapneme a obětujeme tuto svatyni, tak dá tolik dmg do cílové potvory nebo hráče, kolik na ní bylo charge counterů. Takže si s ní můžeme počkat třeba čtyři pět kol a pak s ní dodělat soupeře, popř. některou jeho velkou potvoru. V tomto intro-packu bohužel „svatyně planoucího vzteku“ postrádá svou superrychlost, protože není čistě červený či aspoň proliferovací. I tak je to určitě využitelná karta.

1 Tower of Calamities – 2 – Druhá rarita z intro-packu, bohužel není skoro vůbec použitelná. Za čtyři many máme artefakt, který nic sám neumí, jenom za osm man a tapnutí dá 12 dmg do cílové bytosti, ale ani ne do hráče.  Dám čokoládu tomu, kdo mi napoví balík, v němž by se tato karta mohla ujmout.

1 Whipflare – 2,5 – nová mirrodinská pyroclasma, bohužel však nezvládne dát dmg do artefaktových potvor. V našem intro-packu je úplně k ničemu, protože nehrajeme ani jednu artefaktovou potvoru, která by případně tato mrňavá vrata přežila, ale třeba do myrů proti potvorovým balíčkům se docela vyplatí. Takže zde bych tuto kartu rychle něčím nahradil. Jinak docela průměrná karta.

 

Toť vše k rozborům jednotlivých karet intro-packu. U intro-packu se většinou špatně vymýšlí ideální ruka, protože si nikdy nemůžeme být jistí tím, co bude následovat, každá karta je obsažena maximálně ve dvou kusech atd. Hodí se tři landy, vždycky nějaké zabíjení (GftT, Geth’s verdict…), nějaká karta – karetní výhoda (Phyrexian Rager, Entomber Exarch), jednu dvě potvory a nějaký ten bojový trik (fling, artillerize…).

 

Nyní bych rozebral, jakými kartami intro-pack vylepšit, jaké karty nahradit atd a potom následuje decklist verze balíčku, který jsem vymyslel a vyzkoušel několikrát v aplikaci Workstation. Zanechal jsem kombinaci červené a černé barvy a snažil jsem se nevyhodit příliš karet. Také jsem se pokusil vymyslet balík na standard, který tam bude převážně i po rotaci.

Osobně bych nejdřív vyházel některé zabíjení a nahradil ho jiným. Whipflare, ichor explosion bych zrušil do balíčku s 19 bytosmi se nehodí. Parasitic implant a enslave jsou trochu pomalé. Místo nich bych zařadil novou kartu Dismember. Tato karta je výborná v tom, že ji můžeme zahrát i za jedinou manu a čtyři životy a klidně i za tři many. Je to instant, který dá cílové bytosti -5/-5, takže zničí klidně tezzeretovy 5/5 potvory, na které GftT nedošáhne a také zabije nezničitelnou bytost (undestractible). Jeho cena je okolo 20 kč. Místo Disentomb raději přidám jednoho Entomber exarcha. Potvory jako Blistergrub a Caustic hound a fonace scamp bych nahradil něčím kontrolnějším, jako Skinrender (5,-) anebo se v černé hezky vyjímá vampír Sangromancer (20,-). Generála kancléře (20,-) bych zařadil do balíčku ještě jednou nebo bych ho nahradil novou praetorkou Sheoldred, Whispering One (80 kč), která je nám na začátku hry sice k ničemu, ale když ji dostaneme na stůl, tak toho dokáže rozhodně více než Chancellor. Další šikovnou kartou do každého kontrolního balíčku je Tumble magnet(5,-). A proti čistě bílým balíčkům nebo proti borosu nebo fritkám je výborný Phyrexian Crusader (90,-).

V poslední době je víceméně nutností mít v mainu nějaké ničení artefaktů, mě přišla nejvěhodnější varianta přes Manic Vandala (5,-) a Vampire Hexmage (15,-) je při dnešní koncentraci planeswalkerů a Tumble magnetů taky alespoň v sideboardu notností. Kombinace červené a černé barvy dost vybízí k vyzkoušení jednoho staršího planeswalkera Sarkhana the Mad (100,-), který nám bude z malých už využitých bytostí, jako Phyrexian rager a entomber exarch vyrábět 5/5 flying draky. Do kontrolu těchto barev se určitě hodí. A poslední skvělou bytostí na způsob „přijď a zabij!“ je Gatekeeper of Malakir (25,-) Bohužel ale poslední čtyři karty v září ze současného standardu odrotují, takže zejména s protivníkovými planeswalkery bude problém. Jedinou cestou bude asi nový Hex Parasite.


Feast of Flesh - upraveno Jakub Štingl
Main Deck Sideboard
1 Evolving Wilds
5 Mountain
10 Swamp
4 Teetering Peaks
4 Terramorphic Expanse
3 Entomber Exarch
4 Phyrexian Rager
3 Skinrender
3 Sangromancer
2 Sheoldred, Whispering One
3 Manic Vandal
2 Go for the Throat
2 Duress
4 Despise
3 Lightning Bolt
4 Dismember
3 Pyroclasm
3 Act of Agression
4 Phyrexian Crusader
2 Duress
1 Manic Vandal
3 Shatter
2 Go for the Throat

Nové karty:

Skinrender – Tento výborný zombík ze SoM za čtyři many po příchodu na bojiště dá 3 -1/-1 kántry na cílovou bytost. A 3/3 potvora je taky luxus….

Sangromancer – Balíček obsahuje hodně zabíjení potvor (16 i se skinrenderem) i hodně zahazování z ruky (7 včetně exarcha), takže Sangromancera určitě podstatně zneužijeme. Ostatně i 3/3 flying za 2BB je dobré.

Manic vandal – Na současném standardu se hraje nespočet artefaktů. Každý druhý i třetí balík hraje meče (Word of *** and***), Tezzeret se bez nich neobejde a včas zahrané proti kombu s shape anew je také skvělý.

Vampire Hexmage – Za dvě many (bohužel obě černé) máme 2/1 vampíra s First Strikem, to je samo o sobě dost slušné. Důležitá je však hlavně jeho druhá schopnost a tudíž, že za obětování tohoto vampíra (třeba v reakci na soupeřovo zabíjení), můžeme sundat všechny kántry (charge counters, -1/-1 counters, level counters…) z cílového permanentu. Tímto způsobem můžeme tedy zabít soupeřova planeswalkera, znefunkčnit otravný Tumble magnet, sundat všechny +1/+1 kántry z nějaké potvory (např. Joraga warcaller) atp. Každopádně tato bytost není špatná volba.

Duress – O této kartě už byla řeč. Za jednu manu sorcery, které donutí soupeře nám ukázat svou ruku a my zvolíme noncreature, nonland kartu. Výborné proti kombo balíkům (Pyrotwin kombo, Shape anew…), jako odpověď na mysticem vytáhnutý meč z knihovny atd. Samozřejmě lepší by asi byla do našeho balíku Inquisition of Kozilek, její cena však za posledních pár měsíců převratně stoupla, proto jsem ji nahradil Duressem.

Sideboard:

Act of Agression (5,-)V sideboardu je tato krta nutností. Většinou se hraje spíše v aggro balících, ale když už hrajeme červenou, tak proč toho nevyužít. Nejlepší je především proti titánům, červenému, černému a docela i proti bílému. Když ji máme na ruce, tak soupeřovo zahrání titána je spíš sebevražda. Jeho výhoda oproti starší Mark of Mutiny a Act of Treason je v jeho instantnosti, kdy můžeme např. soupeři zablokovat jeho vlastní bytostí jinou jeho bytost.

Shatter – Oproti Manic Vandalovi má výhodu, že je to instant. Když soupeř zapne Inkmoth Nexus a nadopuje ho na 6/6 nebo víc, tak ho prostě nemáme jak zabít, maximálně ho můžeme blokovat Sangromancerem. Shatter je odpověď a každé další ničení artefaktů se hodí.

 

Sideboarding: Se sideboarding strategií moc zkušeností nemám, takže mě kdyžtak v komentářích opravte nebo něco připomeňte. Děkuji.

Caw-Blade, Dark-Blade: In: 2 Duress, 3 Shatter, 1 Manic Vandal Out: 3 Sangromancer, 1 Pyroclasm, 1 Skinrender

Suture Sisters: In: 2 GftT, 3 Shatter, 4 Phyrexian Crusader (Pokud soupeř rozjede kombo na libovolné množství životů, tak je to jediná alternativa.)  Out: 1 Sheoldred, 2 Manic Vandal, 2 Duress, 1 despise, 3 sangromancer

Aggro infect: In: 2 Duress, 2 GftT, 3 Shatter OUT:, 3 Sangromancer, 2 Sheoldred, 2 Entomber exarch

mono black infect: In: 2 GftT, 1 Duress, 1 Manic Vandal Out: 3 Sangromancer, 1 pyroclasm

Red deck wins: In: 2 Duress, 4 Phyrexian Crusader Out: 2 Sheoldred, 3 Pyroclasm, 1 Entomber exarch

Red deck proliferate, mono red control: In: 1 Manic Vandal, 2 Duress, 4 Phyrexian Crusader, 2 GftT Out: 3 Pyroclasm, 3 Skinrender, 2 Dismember, 1 Despise

UB, UW kontrol: In: 2 Duress, 3 Act of Agression, 2 GftT Out: 3 Pyroclasm, 3 Skinrender , 1 Manic Vandal


Je mnoho dalších balíčků, proti nimž bych zde mohl rozebírat sideboarding. Pyroclasm hraju v základu proti balíčkům jako MonoR Kuldotha, MonoW Wenie nebo Mono w equipments…, s nimiž se setkávám opravdu často. Možná se však s nimi nebudete tolik setkávat jako já, tak můžete Pyroclasm třeba nahradit Arc Trailem. Phyrexian Crusader je trochu dražší karta (90kč/kus) a ještě ji potřebujeme 4krát. Hodí se však opravdu proti mnoha balíčkům a dokáže soupeře hrajícího fritku nebo Boros ujezdit sama. Rovněž černá praetorka Sheoldred je trochu dražší (asi 80kč/kus), ale zezačátku si jistě vystačíte s černým kancléřem.

Všechny decky, k nimž jsem uvedl sideboarding můžete najít zde (http://magic-league.com/decks/) nebo zde (http://www.deckcheck.de/format.php?id=1) .

 

 

Tak už jsem snad řekl úplně všechno, co jsem o Feast of Flesh chtěl říct. Doufám, že se vám článek líbil a že všechny připomínky a opravy napíšete do komentářů, ať mám co napravit do příště. Kdo jste dočetli až sem, tak vám moc děkuju. Nashledanou u příštího rozboru. S pozdravem

Jakub Štingl

Vysvětlivky:

Removal: jakékoliv ničení karet – bytostí (creatures), artefaktů (atifacts), enchantmentů (v uvedeném balíčku se žádné bohužel nevyskytuje). Např. Go for the Throat, Naturalize, Crush…

Discard: Karty, které zahazují soupeřovi nějakým způsobem karty z ruky. Např. Duress, Inquisition of Kozilek, Mind Rot…

Aggro deck: Balík sestavenýz agresivních karet (aggro-agresivní), které umí co nejrychleji umlátit soupeře, dříve než on.

Control deck: Balík sestavený převážně z karet Removalu a discardu a jiných kontrolních karet (Jace, Spellskite…), který jimi zdržuje soupeře rychle vyhrát hru dokud nezahraje nějakého ze svých tzv finišerů. To jsou nějakéé opravdu silné bytosti, které by měli samy dokázat vyhrát hru (př. Wurmcoil engine, Grave Titan…).

Manacost – např. 2BB: znamená, že musíme za tuto kartu zaplatit 2 jakýmikoliv manami (2BB) a potom ještě dvěmi černými manami (2BB). B – black – černá.

Réro: Karta rarita, vzácná, znáček edice na ní je zlatý, proto je rér.

Meče: Jsou myšleny ti nejnovější mythické meče z posledních tří edic – Sword of Body and Mind, Sword of Feast and Famine, Sword of War and Peace.

Fritka: typ aggro balíku, známá taky pod názvem Red deck wins.

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement