Thursday, October 28, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Monday, April 15, 2013
Desková hra Hra o Trůny v češtině
Autor: JakubMG @ 4:34 PM :: 2751 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
 

Desková hra Hra o Trůny v češtiněJe jen málo her, které sklidily takový úspěch u hráčské komunity, jako právě desková hra A Game of Thrones (Hra o Trůny). Komplexní strategie ze zajímavého fantasy prostředí, plná důmyslných kombinací herních prvků, diplomacie i bojů, patří k tomu nejlepšímu, co si můžete s přáteli zahrát.

Desková hra Hra o Trůny vznikla podle literární fantasy ságy Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina. Každý z hráčů v ní stane v čele jednoho z mocných velkých rodů a v epickém zápase se snaží získat pro sebe Železný trůn. V této hře budete plánovat postup vojsk, rozmisťovat své síly, účastnit se bitev i choulostivých diplomatických jednání. A to vše v působivé atmosféře Písně ledu a ohně.


Tato druhá edice oblíbené deskové hry přináší mnoho prvků z předchozích rozšíření, včetně přístavů, rodových sídel, karet divokých a obléhacích strojů. Navíc zde najdete několik novinek – např. zástěny, za kterými můžete v klidu spřádat své plány mimo zrak soupeřů, nebo karty bojových zvratů, které přinášejí do bitev více náhody a nejistoty.

Aktuálně můžete sledovat 3. sérii seriálu, kde jeden díl za druhým trhá rekordy ve sledovanosti a počtu stažení. U nás můžete sledovat seriál v češtině příp. i anglicky s českými titulky na kabelové stanici
HBO. Nebo jej můžete sledovat online na HBOGO (první díl je ke zhlédnutí zdarma, další díly jsou už za poplatek).


Pokud vás desková hra Hra o Trůny zaujala, tak si můžete přečíst její obsáhlou
recenzi a v případě zájmu si ji můžete zakoupit v našem partnerském eshopu Veselý drak. Jestli vás svět Sedmi království okouzlil, tak více informací o knihách, seriálu a dalších věcech najdete na Ice&Fire - největší české fanouškovské stránce věnované Hře o Trůny.

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement