Thursday, October 28, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Monday, June 24, 2013
Blíží se pokračování filmu o MtG - TAP2: Hra o čest
Autor: JakubMG @ 9:47 PM :: 2254 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky
 

TAP2: Hra o čest

Režírováno Kamilem Beerem

www.gameofhonor.net (ve vývoji)

 

Česky s anglickými titulky

 

Konakt pro tisk/Exile pictures:                                                   Pietro Rush small time video:             

Kamil Beer                                                                                  Pietro Rush

Česká Republika, Praha                                                                 Přípotoční 33

(+420) 728 575 631 - telefon                                                        Česká Republika, Praha     

MC_Kejml@aol.com                                                                      pietro.rush@small-time-video.cz

                                                                              

Official Facebook page: https://www.facebook.com/Tap2GameOfHonor
Official Twitter: https://twitter.com/#!/Tap_Maxs_Game

 

HRA O ČEST JE NEZÁVISLÝ FILM BEZ SPOLUPRÁCE S WOTC.

 

SYNOPSE 

Když po zápase se zlomyslným karetním šampionem zaplatí Tomáš Ryba tu nejvyšší cenu, usiluje Karel Adam téměř o nemožné – pomstít kamaráda na rozhodujícím turnaji proti soupeři mnohem zkušenějšímu, než je on sám.

            Exile pictures ve spolupráci s Pietro Rush Small time video uvádí sportovní drama TAP 2: Hra o Čest. Jedná se o pokračování prvního filmu, inspirovaného hrou Magic: the Gathering, hranou dvanácti miliony hráčů po celém světě, TAP: Maxova hra. Tento nezávislý film, věnovaný nejen hráčům karet Magic, tak všem milovníkům žánru sportovní drama, zobrazuje pokračování osudů skupiny úspěšných a vášnivých hráčů této karetní hry, party kamarádů z Fireballu.

            Přišel čas změn. Svět profesionálního hraní hry Magic: the Gathering skrývá nejen radosti, jako společná vítězství a přátelství, ale i tvrdé oponenty a životní výzvy. V prvním díle série TAP dosáhla parta přátel z Fireballu pomyslného vrcholu své snahy, když se opět dala dohromady, ale brzy zjišťují, že z vrcholu vede už jen jedna cesta. Po tragické porážce Tomáše Ryby krutým moravským šampionem Johannem a Tomášovou následnou smrtí je zbytek přátel položen před rozhodnutí, jak dál. A každý se rozhodne jinak.

            TAP 2: Hra o Čest je druhým dílem třídílného cyklu sportovních dramat a znatelně temnější a dramatičtější než díl první. Z kolejí a klukovských heren a obydlí, přátelství, lásek a optimismů se přesouváme z jednoho velkého zápasu do druhého; ať už je to boj u honosných finálových stolů nebo zápas proti nevyhnutelnému osudu skupiny samotné. Osudy jednotlivých protagonistů se prolínají, aby se nakonec spojily v jedné velké hře o čest.

            Přidejte se znovu k cestě přátel z Fireballu, když se budou potýkat s novými výzvami, poznávat nové přátele i protivníky a hrát své životní zápasy s osudem i u karetních stolů.

            Navštivte naše facebookové stránky!

 

 

PROHLÁŠENÍ REŽISÉRA

Přišel čas změn. Svět profesionálního hraní hry Magic: the Gathering skrývá nejen radosti, jako společná vítězství a sblížení přátel, ale i tvrdé oponenty a životní výzvy. V prvním díle série TAP dosáhla parta přátel z Fireballu pomyslného vrcholu své snahy, když se opět dala dohromady, ale brzy zjišťují, že z vrcholu vede už jen jedna cesta. Po tragické porážce Tomáše Ryby krutým moravským šampionem Johannem a Tomášovou následnou smrtí je zbytek přátel položen před rozhodnutí, jak dál. A každý se rozhodne jinak.

TAP 2: Hra o Čest je druhým dílem třídílného cyklu sportovních dramat a znatelně temnější a dramatičtější než díl první. Z kolejí a klukovských heren a obydlí, přátelství a optimismů se přesouváme z jednoho velkého zápasu do druhého; ať už je to boj u honosných finálových stolů nebo zápas proti nevyhnutelnému osudu skupiny samotné. Osudy jednotlivých protagonistů se prolínají, aby se nakonec spojily v jedné velké hře o čest.

Je pro mě radostí podílet se na tvorbě dalšího filmu o skvělé karetní hře Magic: the Gathering, hranou mnoha miliony hráčů po celém světě. Kde jsme u TAP 1 byli pouze nadšenými amatéry s potěšením shledávám masivní posun technický, metodický i výpravný. Naše filmová skupina chce opět s velkým nadšením a umem předat snímek, který nenechá diváka klidným a provede ho fascinujícím světem hráčů této hry.

 

Kamil Beer 

O HERCÍCH

 

Ondřej Holeček: Karel Adam

         Pochází z Prahy a pracuje jako asistent v advokátní kanceláři. Natočil několik krátkých filmů pod hlavičkou studia Ohmfilm, např. "Probuzení" ale i další (ke stažení na Ulozto.cz) , které později byli představeny v rámci Filmového festivalu Frame, ale také při autorských projekcích sdružení Underfilm. „Maxova hra pro mě byla první herecká zkušenost na prostoru celovečerního filmu a druhý díl naší plánované trilogie s podtitulem Hra o čest bude v tomto ohledu ještě větší výzva, kterou ale rád přijmu,“ dodává Ondřěj.

 


 Mikoláš Adlof: Max Miller

Mikoláš Adlof je také z Prahy, momentálně studující FHS UK a MTSK. První díl z této trilogie byla jeho první herecká role, na kterou teď navazuje. Předtím vždy pracoval pouze za scénou. 

 

 

 

 

Max Novosad: Tomáš Ryba

         Maxovi je 23 let a má mnoho zájmů, mezi které patří i hraní ve filmu. Ještě před TAP1 jste ho mohli zahlédnout v řadě reklam jako nadšeného komparzistu. Baví hosamotný proces natáčení a práce štábu. Ve volném čase se zabývá focením a grafickým kreslením. V současné době mimo projekt TAP 2, má na starosti také grafické provedení a vývoj mobilních aplikací.

 

Tomáš Černý: Joe Ryba

Pochází z Přerova, ale momentálně žije v Praze. Je profesionální webdesigner, kterého to ale táhne i k filmu a hudbě. Objevil se též v pár reklamách, seriálu a nezávislém filmu TAP: Maxova Hra. Působil rovněž také jako moderátor

 

 

 

Martin Pelíšek: Martin White

         Pochází z Klatov a právě dokončuje studia na Vyšší odborné škole a do budoucna se chce věnovat herectví a letectví, protože to jsou věci, které ho opravdu baví. Martin Pelíšek pochází z Klatov a studuje Technickou fakultu při ČVUT. Hrál již vedlejší role v několika reklamách a filmech a Maxova hra byla jeho první velkou příležitostí, kde v hlavní roli hraje Martina Whitea. Chtěl by se jednou setkat s významnými lidmi a věří, že se mi to jednou povede.

 

 

Kristýna Kutlíková:Petra

Pochází z Prahy a dokončuje studia na Univerzitě Tomáše Bati. Co se týče herectví, zahrála si ve snímcích režiséra Pavla Soilise. Dále se věnuje divadlu, hrál ve středočeském divadle a nyní začíná hrát s ochotnickým souborem- divadlo Expekus.

 

 

 
 

Petr Janák: Johann Goldstein  

Žije a pracuje v Praze. Jako jeden z mála účastníků natáčení je neherec TAP 2: Hra o čest je v podstatě jeho filmovou prvotinou.

 

 

 

 


O FILMAŔÍCH

Kamil Beer, Režisér/Scénárista/Producent

Kamil Beer pochází z Prahy, kde studuje na Fakultě Humanitních Studií Univerzity Karlovy. Vždy měl blízko k umění, počínaje pěti knihami na přelomu základní a střední školy, choreografií několika tanečních inscenací, posléze ale přesídlil k filmu. S Magic: the Gathering má zkušenosti přes devět let jako hráč a dva roky jako rozhodčí. Samostudiu filmu se bude věnovat druhým rokem. Poté, co dokončil TAP: Maxovu hru, první Magic: the Gathering film, pokračuje ve tvorbě TAP 2: Hry o Čest.

 

 

Radana Tělupilová, 2. Pomocný režisér

Pochází z malé obce Halenkovice, která se nachází ve Zlínském kraji. Druhým rokem studuje VOŠP (Vyšší odborná škola publicistky) v Praze, se zaměřením na produkci.

 

 

 

Helena Volfová, Produkční

Vyrostla a žije v Havířově. Je energický člověk s přirozenou úctou k druhým, srdcem na dlani, mozkem který používá, doplněn hbitým jazykem s výřečnou mluvou. Umí poslouchat i naslouchat.

 

 

 

 

Pietro Rush, hlavní kamera

Pietro Rush je amatérský kameraman, kterého sice žádná asociace nikdy za nic neocenila, ale lidé mu za natáčení platí. Pochází z Vysočiny, má dvě stavební firmy a kamera je jen jeho koníček. Kromě TAP 2: Hra o čest se věnuje také tvorbě videoklipů a spotů.

 

 

 

Petr Havlíček, asistent kamery

Petr Havlíček a je rodák z Kutné Hory. Momentálně píše bakalářskou práci na téma Od komiksu k hranému filmu, tedy studuji audio-vizuální komunikaci a tvorbu se zaměřením na scénáristiku a režii na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Má za sebou několik hudebních videoklipů a krátkých autorských filmů (Otevři Voči, Rebelione - k sehnání na ulož.to). Čas od času natáčí videa na youtube (channel SniperVinc). Momentálně točí ve svém rodném kraji epickou komedii Requel (http://requel.cz/), která bude parodovat výpravné velkofilmy a bude zasahovat především mladší skupinu diváků a hráčů videoher. K TAPu 2 se dostal přes kameru.

 

Tomáš Dohnal, Asistent kamery

Pochází z Karlových Varů a věnuje se naplno kameře a střihu. Připravuje se na přijímací zkoušky FAMU a mezitím tvoří, co se dá. V minulosti například natáčel a stříhal pro Karlovarský mezinárodní filmový festival a nejvíc úspěchů v poslední době zaznamenal s parkourovými videi, pro něž jsem v parkourové komunitě dobře znám (Leave The Fear Behind)

 

 Roman Procházka, rekvizitář

Pochází z Prahy a civilním povoláním je živnostník – zámečník. Má zkušenosti s komparzem z desítek komerčních filmů a k natáčení TAP2  se přidal, jelikož chtěl vidět tvoření filmu z jiného úhlu.

 

 

 

 

Komentáře
Autor: Flamberg @ Wednesday, June 26, 2013 10:15 PM
Good luck!

You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement