Wednesday, October 27, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Friday, October 04, 2013
Představení Magic the Gathering Commander 2013
Autor: JakubMG @ 1:29 PM :: 2571 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Představení Commander 2013
Od vydání prvních speciálních předkonstruovaných balíčků na Commader uplynuly dva roky, a jelikož se tento formát těší větší oblibě jak před pár lety, tak Wizardi vydávají novou pětici speciálních balíčků na Commander pojmenovaných příznačně Commander 2013. Nejen fanoušci Commanderu se mohou těšit na tento produkt, který vychází 1. listopadu 2013. Jak již bývá poslední dobou zvykem, tak tento produkt bude silně limitován, takže neváhejte si pořídit své nové Magic Commander 2013 balíčky co nejdřív!

Každé balení obsahuje 100 karetní předkonstruovaný balíček ve spřátelené trojici barev. Dále v balení najdete 3 oversized karty a foilovou kartu legendárního generála. Balíčky budou obsahovat ty nejzajímavější karty z celé historie Magicu a taky zbrusu nových 15 karet, které najdete v každém balení.

5 nových Commander balení bude obsahovat 2 zbrusu nové legendární příšery a 13 nikdy nevydaných karet. Celkem se můžete těšit na 51 unikátních karet roztroušených po všech pěti Commander 2013 baleních (některé karty se budou vyskytovat ve více balíčcích). Tyhle nové karty nejen, že přinesou více zábavy a vzrušení do Commander formátu, ale budou legální i na formátech Vintage a Legacy! 

Shrnutí Commander 2013 ve zkratce:

- Pět  nových 100 karetních balíčků (ve spřátelené trojici barev)
- Každý balíček bude obsahovat 15 zbrusu nových Magicových karet
- Celkem nás čeká 51 nových karet legálních i na Vintage a LegacyObrázky jednotlivých balíčků:


Technické informace:

Datum vydání: 1. listopad 2013
Datum vydání na Magic Online: 20. prosinec 2013
Zkratka edice: C13
Twitter Hashtag:
#MTGC13
DPC: $29.99 (799,-Kč)
Jazykové mutace: English, Japanese, French, German, Italian, and Spanish
Počáteční koncept a design edice: Mark L. Gottlieb (Lead), Dan Emmons, Ethan Fleischer, Scott Larabee, and Steve Warner
Závěrečný design a vývoj: Billy Moreno (lead), Ethan Fleischer, Ron Foster, Mark Globus, and Dave Guskin, with contributions from Matt Tabak

Nalákal vás tento produkt na hraní Commandera? Příp. plánujete si pořídit nové Commander 2013 balíčky pro vylepšení stávajících balíčků na Commader?

Více informací o tomto formátu najdete na oficiálních stránkách www.mtgcommander.net nebo na české stránce www.dragonhighlander.cz.

Nové balíčky z Commander 2013 zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Magic Commander 2013 zde!Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement