Thursday, October 28, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, November 26, 2013
Unboxing Magic the Gathering Theros Holiday Gift Box 2013
Autor: JakubMG @ 1:45 PM :: 2262 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
 

Unboxing Magic the Gathering Theros Holiday Gift Box 2013


Podívejte se na rozbalení Theros Holiday Gift Box 2013 a hned budete vědět, co najdete uvnitř! Jde o speciální dárkový produkt Magic:the Gathering, který je výborný jako dárkové balení pro všechny hráče. Nevíte co koupit vašemu známému nebo rodinnému příslušníkovi, který hraje Magic? V tom případě už nemusíte dále hledat! Tohle balení ho zaručeně potěší. Příp. si můžete udělat radost sami sobě tímto nádherným balením!


Uvnitř Magic Holiday Gift Box 2013 najdete:

- 4 boostery z edice Theros
- 20 základních zemí z edice Theros
- speciální promo kartu Karametra's Acolyte s alternativním obrázkem
- 6 plastových ilustrovaných záložek
- arch s nálepkami pro polepení záložek
- to vše je v nádherně ilustrované krabici, která pojme až 2000 karetPodívejte se na unboxing Holiday Gift Box 2013 a uvidíte, jak vypadá produkt v reálu:


Neváhejte a udělejte radost buď sami sobě nebo vašim Magicovým příbuzným tímto skvělým produktem! Jelikož se jedná o sezonní produkt, tak lze očekávat, že po postupném vyprodání již nebude možné Holiday Gift Box 2013 znovu naskladnit. Nenechte si jej proto ujít!


Magic: the Gathering Holiday Gift Box 2013 zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Holiday Gift Box 2013 zde!
Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement