Wednesday, October 27, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Wednesday, January 15, 2014
Magic Born of the Gods - přehled produktů
Autor: JakubMG @ 3:54 PM :: 2483 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Magic Born of the Gods - přehled produktů
Born of the Gods je 63. Magicovou edicí, která vychází 7. února. Edice Born of the Gods je druhou edicí z Theros bloku, předchází jí Theros a následuje jí edice Journey Into Nyx. Jedná se o malou edici, která obsahuje 165 černookrajových karet.

Stějně jako Theros je i Born of the Gods zasazena do světa mythologického řecka. Koncept řecké mythologie budou potrhovat nejrůznější dobrodružství a hrdinská tažení. Mnoho existujících typů příšer bude upraveno tak, aby zapadly do flavoru řecké mythologie.

Design produktů je situován do krvavě červené a trošku připomíná zpracováním design produktů z edice Gatecrash.Pojďme se tedy podívat na samotné grafické zpracování produktů.

Boostery:

Booster obsahuje deset obvyklých karet, tři neobvyklé, jednu vzácnou, jednu kartu základní země a kartu tokenu nebo pravidel. V jednom z osmi boosterů pak máte šanci nalézt místo karty vzácné kartu mytickou. Boostery jsou určeny hráčům, kteří již zvládnou postavit svůj vlastní balíček. Obsahují 15 náhodně namíchaných karet, které mohou přinést hráčům zcela nové možnosti v budování balíčku i strategií. V Boosterech se skrývají karty, které nemohou hráči získat v předkonstruovaných balíčcích. V boosterech mohou hráči najít také speciální metalické karty.

Na obalech najdete obrázky následujících bohů: Phenax, Ephara a Mogis. 

Booster box (display):

Balení obsahující 36ks boosterů.


 

Fat Pack:

Fat Pack je speciální balení, které uspokojí sběratele i hráče.

Obsahuje:

9x Magic Born of the Gods booster
80x Základní země z edice MTG Magic Theros
1x Box na karty z tvrzené lepenky s panoramatickým potiskem. Pojme cca 500 karet i s obaly
2x Krabičku na karty s ilustracemi z edice Magic Born of the Gods
1x Hráčskou encyklopedii s průvodcem po edici Magic Born of the Gods
1x Speciální kostka - Spindown life counter s motivem MTG Magic Born of the Gods 

Intro Packy:

Pro hru připravený dvojbarevný balíček. Obsahuje předpřipravený 60ti karetní balíček ihned připravený ke hře a 2 boostery Magic the Gathering Born of the Gods, pomocí kterého si můžete svůj balíček upravit.

Event Deck:

Tento speciální produkt je připraven k okamžitému použití na turnajích ihned po jeho vybalení. Součástí je i strategický návod. V balení naleznete 60-ti kartový balíček, dále pak 15 karet (sideboard), počítadlo životů a krabičku. Magic MTG Event deck se nejlépe hodí při turnajích Standard, Friday Night Magic (FNM) nebo Game Day. V každém balení najdete 10 raritních karet a některé nejlepší commony a uncommony budou v balení po 4ks!
 

 

Jak se vám líbí grafické zpracování produktů z Magic Born of the Gods? Neváhejte využít časové omezené akce a předobjednejte si produkty z Born of the Gods se slevou 5%! Více informací najdete zde.

Produkty z edice Magic Born of the Gods zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Magic Born of the Gods zde!
Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement