Thursday, October 28, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Wednesday, January 22, 2014
Magic Born of the Gods - přehled tokenů
Autor: JakubMG @ 4:13 PM :: 1852 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Magic Born of the Gods - přehled tokenůI v Born of the Gods najdeme karty, které dělají tokeny a že jich je. Pojďme se podívat na ty fešáky.


Kartu Aerie Worshippers již známé z uncommonového cyklu bytostí se schopností Inspired. Tato karta dělá následující božský ptačí token.
Ptáci mají důležitou roli ve starověké řecké mytologii. Používají je věštci a slouží jako posly k bohům. Tahle holubice je každopádně nádherná.Mocný kočičák Brimaz, King of Oreskos a jeho předvoj dělají tyto kočičí vojáky.Kentauři mají stejně jako kočičí vojáci dvě karty, které je vytváří.Červený red Elemental token z Born of the Gods má stejně jako většina Elementalů větší útok jak obranu. Ukazuje tím tak svoji slabost např. vůči vodě?Planeswalkerka Kiora, the Crashing Wave dělá díky své ultimátní schopnosti emblém, který produkuje obří 9/9 token krakeny.Další božský token z uncommonového cyklu bytostí s Inspired, tentokrát Soldier.Vlky najdeme i v Born of the Gods a vyrábí je Aura Raised by Wolves.Jedna z magicových stálic jsou Zombies. Co říkáte na tyhle stylové ET zombies tokeny?A poslední token je zlato! Ano vidíte správně. Jaká karta bude zlato produkovat a bude-li mít zlato nějakou výraznější úlohu, tak to zatím nevíme. Musíme si počkat na další informace od Wizards.Které tokeny se vám nejvíc líbí? A co říkáte na zlato?
Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement