Wednesday, October 27, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Friday, February 14, 2014
Magic Born of the Gods - Event Deck: Underworld Herald - oznámení produktu
Autor: JakubMG @ 2:15 PM :: 2473 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Magic Born of the Gods - Event Deck: Underworld Herald - oznámení produktu


Poslední produkt z edice BNG vychází až za pár týdnů, ale těšit se na něj můžete již teď! Černí mágové se konečně dočkali a mají zde celočerný turnajový balíček. Event Deck z edice Born of the Gods s názvem "Underworld Herald" kombinuje hordy malých agresivních příšer s ničivými kouzly, které zničí armádu soupeřových příšer. Enchantment creatures a další podpůrná černá kouzla dodájí vašemu balíčku druhý dech, pokud selže počáteční vlna útoku.

Tento balíček obsahuje mix agresivních mechanik. Unleash dá vaši příšeře +1/+1 couner, když vstupuje na bojiště, ale nemůže blokovat. Bestow vám dává na výběr, zda chcete příšeru seslat jako posilující Auru nebo jako klasickou příšeru. Tohle vám dává výhodu proti soupeři, který chce zabít vaše příšery. Ability, které počítají devotion k černé mají v tomto balíčku brutální schopnost, takže se vás zalekne nejeden mág!

Magic the Gathering Born of the Gods - Event Deck: Underworld Herald

Event Deck je Wizardy připravený předkonstruovaný balíček, který by měl být bez dalších úprav hratelný a „konkurenceschopný“ (záměrně v uvozovkách) na místním lokálním turnaji nebo FNM ve formátu Standard. Na jiný formát by samozřejmě šel též použít, ostatně, jeden z nich byl prakticky rovnou určen pro tehdejší formát Extended, respektive nynější Modern (byl to jeden z dvojice Event Decků v Core Setu M12). Pro jiný formát než Standard ale není Event Deck zamýšlen a navržen. Navíc, stejně tak svým záměrem a obsaženými kartami Event Deck prostě není použitelný na skutečně velké turnaje v Magicu, kam si hráči nosí TOP decky z velkých turnajů a kde je třeba mít balíčky ve vyšší „kvalitě“. A častokrát bohužel ani pro FNM. Přece jen, Event Deck stojí pár stokorun, neobsahuje žádné mýtické karty, které kolikrát tvoří hlavní osu TOP balíčků. Bylo by lehce naivní si myslet, že s ním jen tak uspějete v tvrdé konkurenci (nejen) velkého turnaje. Ale pozor, tím vás nechci odradit! Velice často jde o balíčky slušně hratelné, solidně sestavené se zajímavou myšlenkou, které se dají bez problémů doplnit do konkurenceschopnější podoby, takže je můžete využít jako základ pro tvorbu turnajového balíčku.

Event Deck: Underworld Herald z edice Born of the Gods obsahuje následující balíček:


Underworld Herald Wizards
Main Deck Sideboard
24 Swamp
1 Agent of the Fates
1 Blood Scrivener
1 Crypt Ghast
1 Desecration Demon
1 Erebos’s Emissary
1 Herald of Torment
3 Mogis’s Marauder
1 Pack Rat
4 Rakdos Cackler
4 Rakdos Shred-Freak
3 Spiteful Returned
3 Tormented Hero
2 Xathrid Necromancer
2 Bile Blight
3 Doom Blade
1 Fated Return
1 Gift of Orzhova
1 Hero’s Downfall
2 Ultimate Price
3 Cremate
2 Dark Betrayal
4 Duress
2 Gift of Orzhova
2 Pharika’s Cure
2 Staff of the Death Magus


Obsah celého balení:

60-ti kartový balíček
15 karet (sideboard)
Počítadlo životů
Krabičku na karty
Strategický návod


Co myslíte, bude mít tento Mono Black šanci uspět na lokálních turnajích? Nebo může mít šanci Mono Black Devotion/Aggro na Standardu?

Pokud se vám Event Deck: Underworld Herald zalíbil, tak si ho můžete předobjednat v našem partnerském eshopu Veselý drak.


Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement