Thursday, October 28, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, February 25, 2014
Magic Duel Decks: Jace vs. Vraska - oznámení produktu
Autor: JakubMG @ 5:15 PM :: 1986 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Novinky
 Po tématickém Duel Decks: Heroes vs. Monsters, zde máme opět planeswalkeří Duel Deck. V pořadí již 13. Duel Decks nese název Jace vs. Vraska a vychází 14. března 2014. Hlavními představiteli tohoto Duel Decku jsou dva planeswalkeři ze současného standardu a to Jace, Architect of Thought a Vraska the Unseen. Oba zde najdete s novým obrázkem a ve foilovém provedení. Jace, mistr iluze, čtení myšlenek  a manipulátor s myslí se postaví proti gorgoně Vrasce, hlavní vražedkyni z Ravniky. Každý z těchto balíčků obsahuje pečlivě vybrané karty z minulých edicí karetní hry Magic: the Gathering, které korespondují s tématem jednotlivého sférochodce.

Duel Deck je skvělý způsob jak zažít vzrušení a zábavu z karetní hry Magic: the Gathering. Se svým soupeřem budete proti sobě hrát dva předpřipravené 60 karetní balíčky, které obsahují některé z nejlepších karet z celé Magicové historie.


 

Obsah balení:

Balení Duel Deck Jace vs. Vraska obsahuje 10 rare karet a 2 mythic rare karty - Jace, Architect of Thought a Vraska the Unseen, které jsou s novým obrázek a ve foilovém provedení a dále zde najdete 4 další karty s novým obrázkem.

- 2 předkonstruované balíčky po 60 kartách připravené okamžitě ke hře
- Speciální krabičku ke každému z balíčků
- Návod jak správně balíčky hrát a využít při hře všechny jejich přednosti
- Jace, Architect of Thought a Vraska the Unseen s alterenativní ilustrací ve FOIL variantě
- 6 karet s novou ilustrací 

Flavor k Duel Decks: Jace vs. Vraska

Historie Ravnici je formována bojem o nadvládu mezi 10 znepřátelenými guildami. Tenkou hranici míru udržuje síla guild v rovnováze, ale stačí menší záminka k rozohnění konfliktu, který by mohl pohltit celý svět Ravniky.

Jace Beleren, mág mysli, přijal Ravnicu za svůj domov a postaral se o to, že křehký mír drží. Stal se Živoucím Guildpactem, ztělesněním dohody guild o dělbě moci, jež pracuje neúnavně, aby zachoval mír.

Smrtící gorgona Vraska, planeswalkerka, která se narodila na Ravnici, je nájemná vražedkyně, která dodržuje svůj vlastní morální kodex. Je mistryní ve svém řemesle. Zabije své oběti a zmizí v rozlehlých tunelech pod Ravnicí. I když většinou spolupracuje s Golgari guildou, tak ji není nijak oddána.

Ve špatných rukou by mohly Vrasčiny schopnosti zničit celý svět. Stačilo by několik vražd a podezření by vedlo k obvinění a obvinění by vedlo k válce. To Jace, ochránce míru na Ravnici nesmí dopustit.


 

Technické informace:

Design a vývoj balíčku: Chris Millar and Sam Stoddard
Twitter Hashtag: #MTGJVV
Jazykové varianty: English, Japanese
Datum vydání: 14. března 2014
Datum vydání na Magic Online: 12. března 2014
DPČ: $19.99 (549,-Kč)


Duel Decks: Jace vs. Vraska vychází 14. března, ale předobjednat si jej můžete již teď a to v našem partnerské eshopu Veselý drak za cenu 399,-Kč.

Jinak těšíte se na duel těchto planeswalkerů nebo byste chtěli radši Duel Decks s jinými planeswalkery? Myslíte, že v balíčcích budou i nějaké další hodnotné karty - výjma obou planeswalkerů?

 

Komentáře
Autor: aldapetr @ Sunday, March 02, 2014 8:05 PM
omg co to udelaly s jacem, vraska ok ale ten jace tak umelej art sem hodne dlouho nevidel jinak decklisty nic moc az na remand :)

Autor: milape @ Monday, March 03, 2014 10:34 AM
aldapetr: Decklisty nic moc? Remand, konekce, oba walkeři - hlavně Jace. Podívej se na ceny a pak piš o "nic moc" decklistech. Tyhle 4 karty cenu balení zaplatí a ještě dost navíc zbyde.

Autor: aldapetr @ Tuesday, March 04, 2014 9:15 PM
ale zbytek ,mas 4 karty ze 120 jasne jace potesi vraska, ale ja mluvim spise o zbytku :D

Autor: milape @ Wednesday, March 05, 2014 8:21 PM
Ten zbytek sám o sobě je dost dobrý bonus navíc, protože prakticky každou kartu po čase prodáš do výkupu na Rytíři. Navíc tam jsou kousky s novým obrázkem a samostatně ty kusovky stojí 3-5 korun. A ty první 4 karty cenu DD dost překračují. Takže co se ceny týká, jeden z nejlepších DD vůbec.
Co bys tam jako ještě chtěl? Ještě navíc perník, decay a šamana pro Vrasku? Daze a Stifle pro Jace?

You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement