Wednesday, October 27, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, April 08, 2014
Magic Journey into Nyx - přehled produktů
Autor: JakubMG @ 11:02 PM :: 1904 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Přehled produktů z Journey into Nyx
Vydání poslední edice z Theros bloku se nezastavitelně blíží. Journey into Nyx (JOU) je 64. Magicovou edicí, která vychází 2. května. Edice Journey into Nyx je třetí edicí z Theros bloku, předchází jí Born of the Gods a Theros. Jedná se o malou edici, která obsahuje 165 černookrajových karet.

Stějně jako Theros a Born of the Gods, tak je i Journey into Nyx zasazena do světa mythologického řecka. Koncept řecké mythologie budou potrhovat nejrůznější dobrodružství a hrdinská tažení. Mnoho existujících typů příšer bude upraveno tak, aby zapadly do flavoru řecké mythologie. Design produktů je situován do sytě fialové barvy.Pojďme se tedy podívat na samotné grafické zpracování produktů.

Boostery:

Booster obsahuje deset obvyklých karet, tři neobvyklé, jednu vzácnou, jednu kartu základní země a kartu tokenu nebo pravidel. V jednom z osmi boosterů pak máte šanci nalézt místo karty vzácné kartu mytickou. Boostery jsou určeny hráčům, kteří již zvládnou postavit svůj vlastní balíček. Obsahují 15 náhodně namíchaných karet, které mohou přinést hráčům zcela nové možnosti v budování balíčku i strategií. V Boosterech se skrývají karty, které nemohou hráči získat v předkonstruovaných balíčcích. V boosterech mohou hráči najít také speciální metalické karty.

Na obalech najdete obrázek planeswalkera Ajani, Mentor of Heroes, bohyni Pharika, God of Affliction a zNyxovaného kyklopa. 

Booster box (display):

Balení obsahující 36ks boosterů.


 

Fat Pack:

Fat Pack je speciální balení, které uspokojí sběratele i hráče.

Obsahuje:

9x Magic Journey into Nyx booster
80x Základní země z edice MTG Magic Theros
1x Box na karty z tvrzené lepenky s panoramatickým potiskem. Pojme cca 500 karet i s obaly
2x Krabičku na karty s ilustracemi z edice Magic Journey into Nyx
1x Hráčskou encyklopedii s průvodcem po edici Magic Journey into Nyx
1x Speciální kostka - Spindown life counter s motivem MTG Magic Journey into Nyx 

Intro Packy:

Pro hru připravený dvojbarevný balíček. Obsahuje předpřipravený 60ti karetní balíček ihned připravený ke hře a 2 boostery Magic the Gathering Journey into Nyx, pomocí kterého si můžete svůj balíček upravit.

Event Deck:

Tento speciální produkt je připraven k okamžitému použití na turnajích ihned po jeho vybalení. Součástí je i strategický návod. V balení naleznete 60-ti kartový balíček, dále pak 15 karet (sideboard), počítadlo životů a krabičku. Magic MTG Event deck se nejlépe hodí při turnajích Standard, Friday Night Magic (FNM) nebo Game Day. V každém balení najdete 10 raritních karet a některé nejlepší commony a uncommony budou v balení po 4ks!
 

 

Jak se vám líbí grafické zpracování produktů z Magic Journey into Nyx?

Produkty z edice Magic Journey into Nyx zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Magic Journey into Nyx zde!
Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement