Thursday, October 28, 2021
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Thursday, May 15, 2014
Pohled na produkty z edice Journey into Nyx
Autor: JakubMG @ 10:02 PM :: 1930 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky, Recenze
 

Pohled na produkty z edice Journey into Nyx


Kdo jste se ještě nesetkali v reálu s produkty z edice Journey into Nyx, tak se podívejte na následující video, kde vám je představíme. Edice Journey into Nyx je třetí edicí z Theros bloku, předchází jí Born of the Gods a Theros. Jedná se o malou edici, která obsahuje 165 černookrajových karet v poměru 10 mythiců, 35 rare, 60 uncommon a 60 common. Na constructed bude legální od 2.5.2014.

Edice je zasazená do prostředí řecké mytologie. Každá barva má svého legendárního boha, což je nový podtyp permanentu (God). Každý bůh má také svoji zbraň, což jsou legendární enchantment creatury.Více informací o této edici se dočtete ve článku
Rozbor Journey into Nyx na constructed!

Produkty z edice Magic Journey into Nyx zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Magic Journey into Nyx zde!


Komentáře
Autor: Michal @ Saturday, May 17, 2014 10:03 AM
"Každý bůh má také svoji zbraň, což jsou legendární enchantment creatury." Tak zbraně mají jen jednobarevní bohové, bohužel. A nejsou to creatury, ale artefakty.

You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement