Tuesday, February 07, 2023
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, July 01, 2014
Pozvánka na Magic Camp v Blatnici pro děti a mladistvé
Autor: JakubMG @ 5:58 PM :: 2363 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
 

Pozvánka na Magic Camp v Blatnici pro děti a mladistvé


Letos je tomu již počtvrté, co se v jihočeské Blatnici koná magicový kemp, který mladým začínajícím hráčům nabízí jedinečnou možnost proniknout hlouběji do tajů této hry a těm zkušenějším zase důkladnou průpravu k zisku prvních turnajových vavřínů. Tento projekt vznikl z důvodu nízkého počtu začátečnických turnajů a kroužků a těší se čím dál tím větší popularitě.


Informace o táboře:
Termíny: 19. - 26.7. a 26.7. - 2.8.2014
Místo: Chatový tábor Sparty poblíž Mladé Vožice
Pro koho: Tábor je určen pro děti ve věku 8-15 let, magicové začátečníky i pokročilé
Cena: 4490,- / v případě účasti na obou turnusech pak 8490,-

Cena zahrnuje stravování pětkrát denně, pravidelný pitný režim, veškeré výdaje na táborové hry a samozřejmě spousty karet pro každého účastníka. Každý účastník obdrží turnajový kit obsahující tričko, obaly na karty šest boosterů, počítadlo životů a krabičku, náhodné promo karty a součástí každého turnusu budou i dva drafty. O další boostery, karty a i další tradiční i méně tradiční magicové produkty pak budeme soutěžit v táborových hrách.

 Základem magicu je umění stavět dobré balíčky a správně odhadovat sílu jednotlivých karet, proto se na táboře zaměřujeme především na limited formát. Na začátku účastníci obdrží sealed deck (6 boosterů), ze kterých si postaví svůj hrací balíček a v průběhu turnusu se ho učí vhodně doplňovat a vylepšovat. Po nabytí dostatečných zkušeností čekají účastníky i dva drafty, kde mohou táborníci předvést, co se v předchozích dnech naučili.

Jelikož je ale léto, tak u karet sedíme zásadně ve večerních hodinách a přes den využíváme všech možností areálu a přilehlého okolí. Krom klasických denních i nočních táborových her máme turnaje ve fotbale, basketu, přehezce, stolním tenisu, nohejbale a za příznivého počasí samozřejmě využíváme i přilehlý rybník se slušným „lodním parkem“.

Pohled každého magicáře na tuto hru je odlišný, někdo se chce hlavně bavit, někdo chce hlavně vyhrávat, někdo rád poznává nová místa a lidi a proto i my zaujímáme k táborníkům individuální přístup a celý den jim jsme plně k dispozici, ať už potřebují vylepšit svůj dvojkový balíček nebo si jen tak pro zábavu zahrát.

Český magic patří už dlouhá léta ke světové špičce a tak je i naší snahou vychovávat nové talenty. Kvůli tomu máme za instruktory převážně ostřílené hráče, prověřené lety mezinárodních bojů. K tomu každý rok zveme speciální hosty, aby si táborníci vyzkoušeli, jaké je to hrát proti světové špičce a mohli si třeba nechat podepsat své oblíbené karty. Letos se díky naší provázanosti s dalšími tábory můžou děti těšit i na setkání s hvězdami české a slovenské youtube scény.  Na táboře nám ještě několik volných míst zbývá, v případě zájmu doporučujeme navštívit náš web www.mltblatnice.cz, kde se dozvíte podrobnější informace.
 


Letos navíc chystáme novinku – magicový camp pro starší a pokročilé. Letní cony, které byly spolehlivým zdrojem zábavy, postupně vymizely z prázdninového harmonogramu, takže letos plánujeme toto tradiční kartičkaření v lůně matky přírody alespoň částečně obnovit. Více se již brzy dozvíte na CMUSu.

Takže pokud máte míň jak 15 let příp. máte mladšího sourozence, kterého Magic baví, tak se na vás budeme moc těšit. Neseďte přes prázdniny doma a vyražte do přírody za svoji oblíbenou hrou. Navíc na vás čekají noví kamarádi a pořádna porce zábavy! Nezapomeňte sledovat informace o magic campu na naši facebookové stránce.


Kontaktní informace:
Martin Melichar
tel.: 604 512 228
e-mail: blatnicemagic@gmail.com

www.mltblatnice.cz
facebook


Podívejte se na fotky z předchozích ročníků magicového kempu v Blatnici:

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement