Tuesday, February 07, 2023
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, March 03, 2015
Dragons of Tarkir - přehled produktů
Autor: JakubMG @ 8:15 PM :: 2519 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Přehled produktů z Dragons of Tarkir
Dragons of Tarkir (DTR) je celkově 67. edicí karetní hry Magic: the Gathering a 3. edicí z Khans of Tarkir bloku. Edice vychází 27. března 2015 a jedná se o velkou edici, která obsahuje 264 černookrajových karet v novém designu. Produkty mají nádherný oranžový design plný draků.


Pojďme se tedy podívat na samotné grafické zpracování produktů.

Boostery:

Booster obsahuje deset obvyklých karet, tři neobvyklé, jednu vzácnou, jednu kartu nezákladní země - můžete zde najít i fetch land z Khans of Tarkir a kartu tokenu nebo pravidel. V jednom z osmi boosterů pak máte šanci nalézt místo karty vzácné kartu mytickou. Boostery jsou určeny hráčům, kteří již zvládnou postavit svůj vlastní balíček. Obsahují 15 náhodně namíchaných karet, které mohou přinést hráčům zcela nové možnosti v budování balíčku i strategií. V Boosterech se skrývají karty, které nemohou hráči získat v předkonstruovaných balíčcích. V boosterech mohou hráči najít také speciální metalické karty.

Na obalech najdete jak jinak než draky a další dva fešáky. Tipněte si o koho se jedná?   

Booster box (display):

Balení obsahující 36ks boosterů.

 

Fat Pack:

Fat Pack je speciální balení, které uspokojí sběratele i hráče.

Obsahuje:

9x Magic Dragons of Tarkir booster
80x Základní země z edice DTR
1x Box na karty z tvrzené lepenky s panoramatickým potiskem. Pojme cca 500 karet i s obaly
2x Krabičku na karty s ilustracemi z edice Dragons of Tarkir
1x Hráčskou encyklopedii s průvodcem po edici
1x Speciální kostka - Spindown life counter s motivem MTG Dragons of Tarkir 

Intro Packy:

Pro hru připravený dvojbarevný balíček. Obsahuje předpřipravený 60ti karetní balíček ihned připravený ke hře a 2 boostery Dragons of Tarkir, pomocí kterého si můžete svůj balíček upravit. 

Magic Dragons of Tarkir Event Deck

Po novém produktu Clash Pack, který premiérově vyšel v Magic 2015 Core Set, zda máme starý známý Event Deck. Event Deck je speciální produkt, který je připraven k okamžitému použití na turnajích ihned po jeho vybalení. Součástí je i strategický návod. V balení naleznete 60-ti kartový balíček, dále pak 15 karet (sideboard), počítadlo životů a krabičku. Magic MTG Event deck se nejlépe hodí při turnajích Standard, Friday Night Magic (FNM) nebo Game Day.

Jak se vám líbí grafické zpracování produktů z Dragons of Tarkir?Produkty z edice Magic Dragons of Tarkir zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Magic Dragons of Tarkir zde!
Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement