Tuesday, February 07, 2023
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, September 01, 2015
Battle for Zendikar - přehled produktů
Autor: JakubMG @ 10:28 PM :: 2440 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky
 

Battle for Zendikar - přehled produktů

Battle for Zendikar je celkem 68. Magicovou edicí, která vychází 2. října 2015. Jde o první edici z Battle for Zendikar bloku, který zároveň zahajuje éru dvou sadových bloků. Celkem zde najdeme 274 karet, což je o 5 víc než je tomu zvykem ve standartní velké edici. Po tmavém designu Magic Origins, zde máme svěží světlý design, jemuž vévodí planeswalker Gideon. Jako další ilustrace jsou zde jeho spolubojovníci v bitvě o Zendikar, ale i jeho protivníci.

Velký lákadlem této edice (a zároveň celého Battle for Zendikar bloku) je mini set s názvem Zendikar Expeditions. Ten obsahuje 45 nejoblíbenějších zemí ve foilovém provedení a s full artovým obrázkem. V Battle for Zendikar najdeme 25 těchto zemí - 10 fetch landů, 10 shock landů a 5 nových duálů z Battle for Zendikar. V další edici Oath of the Gatewatch pak najdeme zbylých 20 karet. Takže staré známé fetchky ze Zendikaru si můžeme otevřít v této prémiové podobě. V každém booster box casu (216 boosterů) by měla být jedna karta ze Zendikar Expeditions.


Boostery:

Booster obsahuje 15 náhodně namíchaných karet, které jsou nejčastěji v tomto složení: deset obvyklých (common) karet, tři neobvyklé (uncommon) karty, jednu vzácnou (rare nebo mythic rare) kartu, jednu kartu základní země (basic land) a jednu kartu tokenu nebo pravidel (příp. promo kartu). Zhruba v jednom z osmi boosterů máte šanci nalézt mythic rare namísto rare karty. Prémiové/foilové karty jsou zde namíchány v poměru 1:67.   

Booster box (display):

Balení obsahuje 36 boosterů Battle for Zendikar v nádherné papírové krabičce, která se zatavena v originální fólii přímo od výrobce. Pokud sháníte více boosterů z této edice, tak vám doporučujeme právě booster box, protože vás jednotlivé boostery vyjdou cenově daleko výhodněji než když byste je kupovali po kusech. Jestli je na vás 36 boosterů moc, tak se zkuste domluvit s kamarády, protože by byla velká škoda neušetřit nějakou korunu navíc.

 

Fat Pack:

Skvělé dárkové balení, které potěší každého hráče karetní hry Magic: the Gathering. Uvnitř najdete 9 boosterů Battle for Zendikar, nádherně ilustrovanou krabici na karty, 80 full artových základních zemí a mnoho dalšího. Ideální dárek pro každého Magicáře.


 

Intro Packy:

Předkonstruované balíčky (Intro Packy) nabízí začínajícím hráčům vše, co potřebují. Uvnitř balení najdete hotový balíček, který stačí jen vybalit, a hned můžete hrát. Nemusíte se tak zaobírat stavbou balíčku, jen hrajete a učíte se pravidla. Stejně jako samotná hra, tak i pravidla jsou v angličtině, ale vše je přehledně a názorně vysvětleno. Dále uvnitř najdete 2 boostery z Battle for Zendikar, pravidla a strategického průvodce hrou.

 
 

Event Deck

Event Deck je speciální produkt, který je připraven k okamžitému použití na turnajích ihned po jeho vybalení. Součástí je i strategický návod. V balení naleznete 60-ti kartový balíček, dále pak 15 karet (sideboard), počítadlo životů a krabičku. Magic MTG Event deck se nejlépe hodí při turnajích Standard, Friday Night Magic (FNM) nebo Game Day.

Jak se vám líbí grafické zpracování produktů z Battle for Zendikar?Produkty z edice Battle for Zendikar zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Battle for Zendikar zde!
Komentáře
Autor:NoXiouS @ Thursday, September 03, 2015 7:27 AM
Nestačilo, že bol Gideon na FatPacku Originsu, museli ho dať aj na BFZ? :/
Zachvílku cestou Uncharted realms bude z Gideona druhý Chuck Norris vo svete MtG..

You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement