Wednesday, August 10, 2022
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, October 27, 2015
Holiday Gift Box 2015 - představení produktu
Autor: JakubMG @ 3:56 PM :: 2144 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Letos před Vánocemi opět vychází Holiday Gift Box, avšak letos bude o něco jiný než ty předchozí. Najdeme zde o jeden booster víc, tedy 5 boosterů celkem, 20 základních zemí z Battle for Zendikar, dále pak speciální foilovou promo kartu z Battle for Zendikar s novým obrázkem, kterou nikde jinde nenajdete. To vše je uloženo v bytelné krabici s nádhernou ilustrací, která pojme až 2000 karet. Abyste měli v takovém množství karet pořádek, tak zde najdete i 6 plastových ilustrovaných záložek a arch s nálepkami pro polepení krabice a záložek.

Takže pokud hledáte užitečný dárek pro Magicáře, tak Holiday Gift Boxem z Battle for Zendikar určitě chybu neuděláte. Boostery nepohradne žádný Magicář a praktickou krabici na karty využije každý. Box vychází 6. listopadu, a jelikož jde o sezonní produkt, tak bude v prodeji jen do vyprodání zásob!Uvnitř Magic Holiday Gift Box 2015 najdete:

- 5 boosterů z edice Battle for Zendikar
- 20 základních zemí z edice Battle for Zendikar
- speciální promo kartu z Battle for Zendikar s alternativním obrázkem - Scythe Leopard
- 6 plastových ilustrovaných záložek
- arch s nálepkami pro polepení záložek
- to vše je v nádherně ilustrované krabici, která pojme až 2000 karet

Neváhejte a udělejte radost buď sami sobě nebo vašim Magicovým příbuzným tímto skvělým produktem! Jedinečný Holiday Gift Box 2015 čeká jen na vás.
Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement