Wednesday, August 10, 2022
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Monday, December 28, 2015
Oath of the Gatewatch - přehled produktů
Autor: JakubMG @ 6:26 PM :: 2616 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Produkty z Oath of the Gatewatch


Oath of the Gatewatch je celkem 69. Magicovou edicí, která vychází 22. ledna 2016. Jde o druhou edici z Battle for Zendikar bloku. Celkem zde najdeme 184 karet, a jelikož jde o malou edici, tak se bude draftovat 2x Oath of the Gatewatch booster a 1x Battle for Zendikar booster. Na produktech najdeme čtveřici planeswalkerů - Gideon Jura, Jace Beleren, Chandra Nalaar a Nissa Revane, kteří spojili své síly proti Ulamogovi a Kozilekovi. Avšak na většině produktů dominuje Nissa.

Velký lákadlem této edice (a zároveň celého Battle for Zendikar bloku) je opět mini set s názvem Zendikar Expeditions. Ten obsahuje 45 nejoblíbenějších zemí ve foilovém provedení a s full artovým obrázkem. V Battle for Zendikar jsme měli 25 těchto zemí - 10 fetch landů, 10 shock landů a 5 nových duálů z Battle for Zendikar. V edici Oath of the Gatewatch pak najdeme zbylých 20 karet. Čekají nás takové pecky jako Wasteland, Horizon Canopy, Ancient Tomb, Eye of Ugin a další. V každém booster box casu (216 boosterů) by měla být jedna karta ze Zendikar Expeditions.

Boostery

Booster obsahuje 15 náhodně namíchaných karet, které jsou nejčastěji v tomto složení: deset obvyklých (common) karet, tři neobvyklé (uncommon) karty, jednu vzácnou (rare nebo mythic rare) kartu, jednu kartu základní země (basic land) a jednu kartu tokenu nebo pravidel (příp. promo kartu). Zhruba v jednom z osmi boosterů máte šanci nalézt mythic rare namísto rare karty. Prémiové/foilové karty jsou zde namíchány v poměru 1:67.

Obrázky boosterů z Oath of the Gatewatch


Booster box (display)

Balení obsahuje 36 boosterů Oath of the Gatewatch v nádherné papírové krabičce, která se zatavena v originální fólii přímo od výrobce. Pokud sháníte více boosterů z této edice, tak vám doporučujeme právě booster box, protože vás jednotlivé boostery vyjdou cenově daleko výhodněji než když byste je kupovali po kusech. Jestli je na vás 36 boosterů moc, tak se zkuste domluvit s kamarády, protože by byla velká škoda neušetřit nějakou korunu navíc.

Oath of the Gatewatch Booster Box


Fat Pack

Skvělé dárkové balení, které potěší každého hráče karetní hry Magic: the Gathering. Uvnitř najdete 9 boosterů Oath of the Gatewatch, nádherně ilustrovanou krabici na karty, 80 full artových základních zemí a mnoho dalšího. Ideální dárek pro každého Magicáře.

Oath of the Gatewatch Fat Pack


Intro Packy

Předkonstruované balíčky (Intro Packy) nabízí začínajícím hráčům vše, co potřebují. Uvnitř balení najdete hotový balíček, který stačí jen vybalit, a hned můžete hrát. Nemusíte se tak zaobírat stavbou balíčku, jen hrajete a učíte se pravidla. Stejně jako samotná hra, tak i pravidla jsou v angličtině, ale vše je přehledně a názorně vysvětleno. Dále uvnitř najdete 2 boostery z Oath of the Gatewatch, pravidla a strategického průvodce hrou.

Oath of the Gatewatch Intro Pack: Set 5 Intro PackůJak se vám líbí grafické zpracování produktů z Oath of the Gatewatch?Produkty z edice Oath of the Gatewatch zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Objednávejte Oath of the Gatewatch zde!
Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement