Wednesday, August 10, 2022
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Tuesday, December 29, 2015
Oath of the Gatewatch - přehled promo karet a tokenů
Autor: JakubMG @ 9:01 PM :: 2455 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Logo Oath of the Gatewatch

Wizards nám zveřejnili promo karty z Oath of the Gatewatch, tak se na ně pojďme podívat. Stejně jako u předchozí edice Battle for Zendikar, tak i zde bude součástí preprelease packu náhodné rare nebo mythic rare z celé edice. Prerelease turnaje proběhnou 16.-17. ledna 2016.

Obrázky promo karet

Alternativní obrázky promo karet v Intro Pacích:

Alternativní obrázky promo karet v Intro Pacích Oath of the Gatewatch


Promo karta z Intro Packu - Mundas Vanguard
Promo karta z Intro Packu - Deepfathom SkulkerPromo karta z Intro Packu - Dread Defiler Promo karta z Intro Packu - Tyrant of ValakutPromo karta z Intro Packu - Gladehart Cavalry


Release promo získáte 22.-24. ledna 2015 na release turnaji a je jim Endbringer.

Release promo Endbringer


Na Game Day turnajích, které se konají 13.-14. února 2016 získá každý účastník promo kartu Immolating Glare a TOP8 ještě navíc obdrží promo kartu Jori En, Ruin Diver. Vítěz celého turnaje pak ještě získá exkluzivní hrací podložku.

Game Day promo Immolating Gare Game Day TOP8 promo Jori En Ruin Diver

Nádherná podložka pro vítěze Oath of the Gatewatch Game Day turnaje


Pokud uvažujete o koupi
booster boxu, tak v kamenných prodejnách dostanete k booster boxu Oath of the Gatewatch ještě buy-a-box promo kartu Goblin Dark-Dwellers.

Buy a box promo Goblin Dark-Dwellers

Obrázky tokenů

Token Eldrazi Scion 1 z Oath of the Gatewatch Token Eldrazi Scion 2 z Oath of the Gatewatch Token Eldrazi Scion 3 z Oath of the Gatewatch Token Eldrazi Scion 4 z Oath of the Gatewatch Token Eldrazi Scion 5 z Oath of the Gatewatch Token Eldrazi Scion 6 z Oath of the Gatewatch Token Elemental 1 z Oath of the Gatewatch Token Elemental 2 z Oath of the Gatewatch Token Plant z Oath of the Gatewatch Token Zombie z Oath of the Gatewatch Token Angel z Oath of the GatewatchKterá promo karta z Oath of the Gatewatch se vám líbí nejvíc?

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement