Wednesday, February 08, 2023
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Monday, April 25, 2016
Podívejte se na to dokument o Magicu - Enter the Battlefield
Autor: JakubMG @ 1:38 PM :: 2570 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Dokument o Magicu - Enter the Battlefield

Enter the Battlefield je jedinečný Magicový dokument, který sleduje sedm vybraných PRO hráčů. Můžeme tak nahlédnout do jejich soukromí, odhalit jejich Magicový příběh a cestu za jejich snem.

V tomto dokumentu se představí Owen Turtenwald, Reid Duke, William Jensen, Chris Pikula, Patrick Chapin, Shahar Shenhar a Melissa DeTora jak pracují na tom, aby se dostali až na Pro Tour. Více než 20 let je Pro Tour největším bojištěm, na kterém se utkávají ti nejlepší hráči karetní hry Magic: the Gathering. Ti zde bojují o prize pooly v hodnotách desítek milionů, ale hlavně o nehynoucí slávu a čest, aby se stali tím nejlepších hráčem Magicu z celého světa!

Tento jedinečný dokument můžete sledovat 25. dubna 2016 od 21:00 na Twitch kanále Wizards, kde poběží ve 12ti hodinové smyčce. Dále pak bude od 26. dubna 2016 dostupný na Youtube a Netflixu (ve vybraných zemích). Nenechte si proto ujít tuhle jedinečnou šanci a podívejte se na dokument o naši oblíbené hře.

Představení PRO hráčů z Enter the Battlefield

  • Shahar Shenhar - Izraelsko-americký hráč, který se narodil v Jeruzalémě, cestuje po celém světě a hraje hru, kterou si zamiloval jako dítě. Pro mnoho lidí je to mistr světa, který nikdy nepodlehne tlaku. Avšak pro svoji rodinu je to bratr, syn a milovaná osoba.
  • Patrick Chapin - Patrik je americký hráč, který se znám svojí otevřeností a vlídností. Je přezdíván "The Innovator" pro jeho schopnost stavět nové a převratné balíčky. Lidí z jeho okolí o něm říkají, že jeho kreativita přesuje všechny možnosti.
  • Chris Pikula - Ve druhé polovině 90. let a začátkem nového milénia měl tento americký hráč pověst nejvýraznějšího hráče této karetní hry. Nyní je Chris spokojeným otcem od rodiny a hraním na Pro Tourech dal sbohem. Avšak mnoho let po jeho slávě se jeho zápal pro soutěžení opět rozdmýchal.
  • Melissa DeTora - Jediná zástupkyně něžného pohlaví je tato americká hráčka. Ta je známa pro její pekelnou soustředěnost u hry a nečitelný poker face. Mnoho let objížděla Pro Toury, ale pořádný úspěch přišel až v roce 2013 na Pro Tour Gatecrash, kde přepsala svoji Magicovou historii. Stala se tak první ženou v historii, která se dostala do TOP8 na Pro Touru. V současnosti pracuje jako vývojář u Wizards.
  • William Jensen - Dalším Magicovým veteránem je tento americký hráč, který je znám pod přezdívkou Huey. Nyní působí jako rádce a kamarád dvou mladých Magicových hvězd a to Owena a Reida. Na počest jejich bratrství se pojmenovali po staré čínské legendě - The Peach Garden Oath.
  • Owen Turtenwald - Od učitele se dostáváme až k žákům. To, co pro Owena začalo v herně jako koníček, se později změnilo na neutuchající vášeň. Je považován za jednoho z nejzkušenějších hráčů a jeho touha po vítězství ještě neutichla. Snaží se být lepší a lepší po boku svých kamarádů Hueye a Reida.
  • Reid Duke - Druhým žákem je tento americký hráč se smyslem pro detail a preciznost a je jedno zda hraje na Mistrovství světa nebo dělá cokoliv jiného. Reid zažil vzestupy i pády na PRO scéně, ale vše přečkal díky svým kamarádům Owenovi a Hueyovi.

Za tímto projektem stojí Nathan Holt, což je producent, spisoval a komik z Philadelphie. Díky divadlu se dostal k produkci ve společnostech jako The Walnut Street Theatre, The Philadelphia Shakespeare Theatre, Brat Productions a mnoho dalších. Podílel se na krátkých filmech Maybe Pittsburgh, Poe Unearthed a The Cat People of Venice. Je autorem dvou dramat: Like, You're My Friend a All and Take Care Ted, která byla uvedena na Capital Fringe Festival ve Washingtonu. Avšak my jej spíš známe díky Magicové sérii Walking the Planes.

Kameru si vzal v tomto dokumentu na starosti Shawn Kornhauser, který se zabývá výrobou filmů od roku 2002. Dělal dokumenty o lidových hudebnících a umělcích, které potkal ve Philadelphii.

Kornhauser se začal o Magicovou scénu zajímat v roce 2011, kdy se svým partnerem Holtem udělali krátký film o Pro Tour Philadelphia. Tento projekt vedl ve vytvoření Magicové série Walking the Planes, kterou jsme mohli od roku 2012 sledovat na stránkách Wizards. Enter the Battlefield je jejich první celovečerní dokument, který by nemohl vzniknout bez pomoci jejich přátel a spolupracovníků, VIPs a další lidí.

Trailer k dokumentu najdete zde a podívejte se zde na rozhovor s tvůrci dokumentu, který vznikl na Pro Tour Shadows over Innistrad.

Máte v plánu sledovat tento jedinečný dokument o Magicu? Pokud jste jej už viděli, tak jak se vám líbil?

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement