Wednesday, August 10, 2022
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Sunday, September 18, 2016
Kaladesh - předobjednávka + akce
Autor: JakubMG @ 8:12 PM :: 2208 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
 

Booster Box a Planeswalker Decks z Kaladesh

První edice z nového bloku Kaladesh se nezastavitelně blíží a v prodeji bude od 30. září 2016. Jde o velkou edici, takže zde najdeme celkem 264 karet. Navštivte tento steampunkový svět inspirovaný Indií, který je plný nejrůznějších vehiklů. Dále se zde vrací oblíbené Expedice, se kterými jsme se prvně setkali v Battle for Zendikar. Nově nese set těchto karet název Masterpiece Series a konkrétně v této edici se jmenují Kaladesh Inventions. Celkově zde vyjde 30 těchto karet a dalších 24 bude v nadcházející edici Aether Revolt.

Pokud vás zajímá, které karty výjdou v této edici, tak se podívejte na kompletní spoiler zde.

 

Proč si předobjednat Kaladesh v e-shopu Vesely-drak.cz?

  • Skvělá předobjednávková cena s expresním doručením + levné doručení přes zasilkovna.cz
  • Ke každé předobjednávce dáváme zdarma seeded booster z Therosu - napište do poznámky u objednávky jakou barvu chcete. Akce platí do 2. října 2016.
  • Při objednávce nad 1 500,- Kč poštovné zdarma
  • Zasíláme zásilky i na Slovensko

Kaladesh vychází 30. září a předobjednávky budou expresně vyexpedovány ihned po naskladnění a na další pracovní den budou u vás. Prvozávoz bývá většinou alokován, takže může dojít ke kratší nedostupnosti vybraných produktů. Proto neváhejte s předobjednávkou, protože je možné, že produkt bude krátkodobě nedostupný (booster boxy) příp. dojde k jeho zdražení (bundle pack).

 

Z nabídky produktů můžete vybírat:

Magic: the Gathering Kaladesh Booster - 79,-

Booster obsahuje 15 náhodně namíchaných karet, které jsou nejčastěji v tomto složení: deset obvyklých (common) karet, tři neobvyklé (uncommon) karty, jednu vzácnou (rare nebo mythic rare) kartu, jednu kartu základní země (basic land) a jednu kartu tokenu nebo pravidel (příp. promo kartu). Zhruba v jednom z osmi boosterů máte šanci nalézt mythic rare namísto rare karty. Prémiové/foilové karty jsou zde namíchány v poměru 1:67.

Magic: the Gathering Kaladesh Booster Box - 2 399,-

Balení obsahuje 36 boosterů Kaladesh v nádherné papírové krabičce, která se zatavena v originální fólii přímo od výrobce. Pokud sháníte více boosterů z této edice, tak vám doporučujeme právě booster box, protože vás jednotlivé boostery vyjdou cenově daleko výhodněji, než když byste je kupovali po kusech.

Kaladesh Booster Box

Magic: the Gathering Kaladesh Planeswalker Deck - 329,-

Pro hru připravený balíček. Obsahuje 60 karet a 2x Kaladesh booster. Předkonstruované balíčky (Planeswalker Decky) nabízí začínajícím hráčům vše, co potřebují. Uvnitř balení najdete hotový balíček, který stačí jen vybalit, a hned můžete hrát. Nemusíte se tak zaobírat stavbou balíčku, jen hrajete a učíte se pravidla.

Magic: the Gathering Kaladesh Bundle - 899,-

Skvělé dárkové balení, které potěší každého hráče karetní hry Magic: the Gathering. Uvnitř najdete 10 boosterů Kaladesh, nádherně ilustrovanou krabici na karty, 80 základních zemí a mnoho dalšího. Ideální dárek pro každého Magicáře.

Magic: the Gathering Kaladesh Builders Toolkit - 399,-

Chcete začít s Magicem, ale raději byste si zkusili postavit balíček sami? V tom případě je tento produkt pro vás ideální! Magic je hlavně o stavění balíčků a vlastních nápadech a to tento produkt splňuje na výbornou. V balení najdete 225 částečně náhodně namíchaných karet, které lehce naznačují určitou strategii, abyste měli stavění malinko jednodušší. A pak záleží jen vás, jak základní strategii rozvinete. Dále zde najdete 4 boostery, díky kterým můžete své balíčky obohatit o zcela nové karty! Samozřejmě zde najdete i základní země, bez kterých se žádný balíček neobejde. To vše je uloženo v pevné krabici, která pojme až 550 karet v obalech.

Kaladesh Bundle - obsah balení

Magic: A4 album - Kaladesh - 549,

Stahovací A4 album na 360 karet s motivem edice Kaladesh a planeswalkerky Saheeli Rai.

Krabička na karty - Kaladesh - 59,-

Krabička na karty s motivem edice Kaladesh, která pojme 75 karet v obalech. Na krabičkách najdeme motivy z karet: Angel of Invention, Chandra, Torch of Defiance, Dovin Baan, Nissa, Vital Force a Saheeli Rai.

Obaly na karty Ultra Pro Kaladesh - 199,-

Pevné obaly na karty s ilustrací edice Kaladesh. V balení najdete 80 ks pevných obalů. Na obalech najdeme motivy z karet: Angel of Invention, Chandra, Torch of Defiance, Dovin Baan, Nissa, Vital Force a Saheeli Rai.

Podložka na hraní Kaladesh - 469,-

Látková podložka na hraní s motivem edice Kaladesh. Podložka má gumovou protiskluzovou zadní stranu. Na podložkách najdeme motivy z karet: Cataclysmic Gearhulk, Combustible Gearhulk, Noxious Gearhulk, Torrential Gearhulk a Verdurous Gearhulk.

Všechny položky z edice Kaladesh jsou aktuálně v předprodeji! Zboží bude v prodeji od 30.09.2016!

Nevíte přesně jaké balení koupit sobě nebo svému blízkému? Přečtěte si tento článek s výběrem ideálního Magicového produktu a v něm se dozvíte vše podstatné.

Svým nákupem zároveň podpoříte server Magic-Guru.cz. Děkujeme!

Produkty z edice Kaladesh zakoupíte v našem partnerském eshopu Veselý drak, specializovaném eshopu na Magicové produkty se skvělými cenami a expresním doručení. Proto neváhejte a předobjednejte si Kaladesh zde!

 

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement