Wednesday, February 08, 2023
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Monday, June 26, 2017
Hour of Devastation - přehled produktů
Autor: JakubMG @ 4:05 PM :: 1798 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
 

Hour of Devastation logo

Hour of Devastation je celkově 75. edici karetní hry Magic: the Gathering a vychází 14. července 2017. Jedna se o druhou edici z Amonkhet bloku, takže jde o malou sadu, ve které najdeme 199 + 10 karet. Bůh-faraon Nicol Bolas je zpět spolu s jeho armádou zombies a nemrtvých. Hlídka je snadno přemožena a Samutina jiskra byla zažehnuta.

Produkty jsou lazeny do temně rudé barvy a všemu dominuje Nicol Bolas a jeho rohy. Společnost mu na produktech dělá Samut a nejrůznější nemrtví.

Předobjednejte si produkty z nové edice Hour of Devastation v našem partnerské eshopu Vesely-drak.cz zde.

Boostery

Booster obsahuje 16 náhodně namíchaných karet, které jsou nejčastěji v tomto složení: deset obvyklých (common) karet, tři neobvyklé (uncommon) karty, jednu vzácnou (rare nebo mythic rare) kartu, jednu kartu základní země (basic land) a jednu kartu tokenu nebo pravidel (příp. promo kartu). Zhruba v jednom z osmi boosterů máte šanci nalézt mythic rare namísto rare karty. Prémiové/foilové karty jsou zde namíchány v poměru 1:67.

Hour of Devastation Booster 1 Hour of Devastation Booster 2 Hour of Devastation Booster 3

Hour of Devastation Booster 4 Hour of Devastation Booster 5

Booster box (display)

Balení obsahuje 36 boosterů Hour of Devastation v nádherné papírové krabičce, která se zatavena v originální fólii přímo od výrobce. Pokud sháníte více boosterů z této edice, tak vám doporučujeme právě booster box, protože vás jednotlivé boostery vyjdou cenově daleko výhodněji než když byste je kupovali po kusech. Jestli je na vás 36 boosterů moc, tak se zkuste domluvit s kamarády, protože by byla velká škoda neušetřit nějakou korunu navíc.

Hour of Devastation Booster Box

Bundle (aka Fat Pack)

Skvělé dárkové balení, které potěší každého hráče karetní hry Magic: the Gathering. Uvnitř najdete 10 boosterů Hour of Devastation, nádherně ilustrovanou krabici na karty, 80 základních zemí a mnoho dalšího. Ideální dárek pro každého Magicáře.

Hour of Devastation Bundle

Planeswalker deck (aka Intro Pack)

Předkonstruované balíčky nabízí začínajícím hráčům vše, co potřebují. Uvnitř balení najdete hotový balíček, který stačí jen vybalit, a hned můžete hrát. Nemusíte se tak zaobírat stavbou balíčku, jen hrajete a učíte se pravidla. Stejně jako samotná hra, tak i pravidla jsou v angličtině, ale vše je přehledně a názorně vysvětleno. Dále uvnitř najdete 2 boostery z Hour of Devastation, pravidla a strategického průvodce hrou.

Hour of Devastation Planeswalker Decks

Jak se vám líbí grafické zpracování produktů z Hour of Devastation?

Přehled produktů z Hour of Devastation

Komentáře
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
You must be logged in to post a comment. You can login here
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement