Wednesday, February 08, 2023
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Recenze
Monday, August 11, 2014
Recenze Magic 2015 Core Set Intro Pack: Hit the Ground Running
Autor: JakubMG @ 8:23 PM :: 3090 Přečtení :: 3 Komentáře :: :: Recenze
Druhý Intro Packem z Magic 2015 Core Set na recenzi je zeleno-modrý Hit the Ground Running. Ten je založený na bytostech s enter-the-battlefield efektem, což může být sranda!
Celý článek...
Monday, August 04, 2014
Recenze Magic 2015 Core Set Intro Pack: Price of Glory
Autor: JakubMG @ 11:25 AM :: 3373 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozborů Intro Packů z nové edice Magic 2015 Core Set. Jako první si můžete přečíst rozbor bílo-černého balíčku Price of Glory. Balíček je postavený na přidávání životů. Pokud se vám líbí tato strategie, ale váháte, zda bude pro vás tento balíček vhodný, tak si přečtěte následující recenzi a dozvíte se víc.
Celý článek...
Thursday, July 03, 2014
Shrnutí představení intropacků Journey into Nyx – co si vybrat?
Autor: JakubMG @ 1:27 AM :: 3329 Přečtení :: 3 Komentáře :: :: Recenze
Přehledné shrnutí a zhodnocení jednotlivých Intro Packů z Journey Into Nyx najdete v tomto článku. Pokud vás některý Intro Pack zaujme, tak se lehko prokliknete na recenzi.
Celý článek...
Tuesday, June 24, 2014
Recenze Magic Journey into Nyx Intro Pack: The Wilds and the Deep
Autor: JakubMG @ 3:01 PM :: 2690 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Recenze
Posledním Intro Packem na rozbor z Journey into Nyx je The Wilds and the Deep. Jde o zeleno-modrý balíček založený na velkých zelených příšerách. Pokud tedy máte rádi velké zelené příšery, které můžete posilovat a nejrůzněji jim pomáhat, tak se vám určitě tento balíček zalíbí.
Celý článek...
Friday, June 20, 2014
Recenze Magic Journey into Nyx Intro Pack: Fates Foreseen
Autor: JakubMG @ 10:18 PM :: 2490 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Čtvrtým Intro Packem na rozbor z Journey into Nyx je Fates Foreseen. Jde o modro-červený balíček založený na schopnosti scry a karet, které ji využívají na 100%. Takže pokud rádi trikujete a chcete mít soupeřovu hru pod svoji kontrolou, tak se určitě mrkněte na tento Intro Pack.
Celý článek...
Monday, June 16, 2014
Recenze Magic Journey into Nyx Intro Pack: Voracious Rage
Autor: JakubMG @ 3:57 PM :: 2791 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Třetím Intro Packem na rozbor z Journey into Nyx je Voracious Rage. Jde o červeno-černý balíček založený na rase minotaurů. Tento balíček zastupuje klasický příšerkový tlačák, takže pokud rádi hrajete jednu příšeru za druhou a rádi zabíjíte soupeře hrubou silou, tak by vám tento balíček neměl uniknout.
Celý článek...
Monday, June 09, 2014
Recenze Magic Journey into Nyx Intro Pack: Pantheon's Power
Autor: JakubMG @ 4:23 PM :: 2873 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Je zde druhý balíček, který vám představíme v rozborech Intro Packů z nové edice Magic Journey into Nyx. Jedná se o bílo-černý balíček s názvem Patheon's Power. Balíček je postavený na enchantmentech a schopnosti constellation. Najdeme zde dost příšer, takže pokud máte rádi příšery s trikami, tak se mrkněte na recenzi tohoto balíčku a možná se vám zalíbí.
Celý článek...
Wednesday, June 04, 2014
Recenze Magic Journey into Nyx Intro Pack: Mortals of Myth
Autor: JakubMG @ 3:31 PM :: 2909 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozborů Intro Packů z nové edice Magic Journey into Nyx. Jako první si můžete přečíst rozbor bílo-zeleného balíčku Mortals of Myth. Balíček je postavený na bytostech s abilitou Heroic. Jedná se v podstatě o WG aggro, které se snaží co nejvíce vytěžit z této schopnosti. Pokud váháte, zda bude pro vás vhodný tento balíček, tak si přečtěte následující recenzi a dozvíte se víc.
Celý článek...
Monday, June 02, 2014
Recenze Magic Modern Event Deck - March of the Multitudes
Autor: JakubMG @ 4:29 PM :: 2731 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Přinášíme vám recenzi nového produktu Modern Event Deck. Pokud vás odrazoval formát Modern cenou svých balíčků, tak tento produkt se vám zaručeně zalíbí. Za více než solidní cenu dostanete obstojný černo-bílý tokenový balíček. Co vše Modern Event Deck obsahuje, jak se hraje, jak jej upravit a mnohem víc se dozvíte v recenzi.
Celý článek...
Friday, May 23, 2014
Recenze Journey into Nyx - Event Deck: Wrath of the Mortals
Autor: JakubMG @ 3:13 PM :: 4041 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Přinášíme vám recenzi červeno-modrého tempo Event decku z edice Journey into Nyx. Uvnitř recenze najdete zhodnocení tohoto balíčku. Dále se dozvíte, jak tento balíček vylepšit a jak se s ním hraje proti ostatním balíčkům a mnoho dalšího. To vše je doplněno i o video recenzi. Takže pokud vás zajímá, zda se pro vás hodí tento balíček, tak v recenzi najdete vše potřebné.
Celý článek...
Page 5 of 14First   Previous   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Next   Last   
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement