Wednesday, November 30, 2022
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from PR články
Sunday, September 18, 2016
Kaladesh - předobjednávka + akce
Autor: JakubMG @ 8:12 PM :: 2290 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Vydání nové edice Kaladesh se nezastavitelně blíží. S našim partnerským eshopem veselydrak.cz jsme pro čtenáře Magic-Guru připravili skvělou předobjednávkovou akci! Předobjednejte si produkty z Kaladesh již dnes a obdržíte novou edici ihned po naskladnění a ještě za super cenu! Navíc ještě můžete získat seeded booster zdarma.
Celý článek...
Tuesday, July 12, 2016
Eldritch Moon - předobjednávka + akce
Autor: JakubMG @ 7:56 PM :: 2055 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Vydání nové edice Eldritch Moon se nezastavitelně blíží. S našim partnerským eshopem veselydrak.cz jsme pro čtenáře Magic-Guru připravili skvělou předobjednávkovou akci! Předobjednejte si produkty z Eldritch Moon již dnes a obdržíte novou edici ihned po naskladnění a ještě za super cenu! Navíc ještě můžete získat seeded booster zdarma.
Celý článek...
Monday, April 04, 2016
Shadows over Innistrad - předobjednávka + akce
Autor: JakubMG @ 3:22 PM :: 2907 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Vydání nové edice Shadows over Innistrad se nezastavitelně blíží. S našim partnerským eshopem veselydrak.cz jsme pro čtenáře Magic-Guru připravili skvělou předobjednávkovou akci! Předobjednejte si produkty ze Shadows over Innistrad již dnes a obdržíte novou edici ihned po naskladnění a ještě za super cenu! Navíc ještě můžete získat seeded booster zdarma.
Celý článek...
Thursday, January 07, 2016
Oath of the Gatewatch - předobjednávka + akce
Autor: JakubMG @ 2:38 PM :: 3016 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Vydání nové edice Oath of the Gatewatch se nezastavitelně blíží. S našim partnerským eshopem veselydrak.cz jsme pro čtenáře Magic-Guru připravili skvělou předobjednávkovou akci! Předobjednejte si produkty z Oath of the Gatewatch již dnes a obdržíte novou edici ihned po naskladnění a ještě za super cenu! Navíc ještě můžete získat seeded booster zdarma.
Celý článek...
Friday, October 02, 2015
Battle for Zendikar - předobjednávka + akce
Autor: JakubMG @ 8:19 AM :: 3678 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Vydání nové edice Battle for Zendikar se nezastavitelně blíží. S našim partnerským eshopem veselydrak.cz jsme pro čtenáře Magic-Guru připravili skvělou předobjednávkovou akci! Předobjednejte si produkty z Battle for Zendikar již dnes a obdržíte novou edici ihned po naskladnění a ještě za super cenu! Navíc ještě můžete získat seeded booster zdarma.
Celý článek...
Thursday, August 06, 2015
From the Vault: Angels - představení
Autor: JakubMG @ 8:15 PM :: 3946 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Máte rádi anděly? Tak v tom případě zbystřete! Letos vychází již 7. produkt z řady From the Vault a tentkokráte s názvem Angels. Najdeme v něm tedy 15 nejlepších andělů z Magicové historie a navíc ve foilu. Jaký andělé zde budou? To a mnohem víc najdete uvnitř článku.
Celý článek...
Tuesday, June 09, 2015
Pozvánka na Magic Camp 2015 v Blatnici pro děti a mladistvé
Autor: JakubMG @ 12:48 PM :: 2458 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Máte doma malého magicáře a nevíte, jak ho zabavit na léto? V tom případě vám doporučujeme magicová camp v Blatnici, kde na něj čeká spoustu nových kamarádu a moře zábavy s jeho oblíbenou karetní hrou Magic: the Gathering.
Celý článek...
Friday, January 02, 2015
Toulky po EDH 7 – Commander 2014
Autor: Aggrokumano @ 10:25 PM :: 3400 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky, Tvorba balíků, PR články
Vítejte u dnešního vydání toulek, ve kterém se budeme věnovat nedávno vydanému (článek byl rozepsán už v listopadu) produktu, Commander 2014.
Celý článek...
Tuesday, July 01, 2014
Pozvánka na Magic Camp v Blatnici pro děti a mladistvé
Autor: JakubMG @ 5:58 PM :: 2321 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Máte doma malého magicáře a nevíte, jak ho zabavit na léto? V tom případě vám doporučujeme magicová camp v Blatnici, kde na něj čeká spoustu nových kamarádu a moře zábavy s jeho oblíbenou karetní hrou Magic: the Gathering.
Celý článek...
Tuesday, February 04, 2014
HearthstoneGuru.cz - nový portál o Hearthstone Heroes of Warcraft
Autor: LoboCZE @ 5:16 PM :: 2945 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: PR články
Nedávno byla spuštěna betaverze karetní počítačové hry Hearthstone, Heroes of Warcraft, která je hodně podobná Magicu. My jsme k této hře spustili portál podobný Magic Guru a nazvali jsme ho HearthstoneGuru.cz. Více uvnitř článku.
Celý článek...
Page 1 of 2First   Previous   [1]  2  Next   Last   
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement