7. prosince 2022
Všechny články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

7. ledna 2016
Oath of the Gatewatch - seznam prerelease
Autor: JakubMG @ 16:28 :: 2507 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
Prerelease turnaje nové edice Oath of the Gatewatch se nezastavitelně blíží. Nevíte, kam si jít zahrát a co na prerelease dostanete? Přečtěte si tento článek a dozvíte se víc.
Celý článek...
7. ledna 2016
Oath of the Gatewatch - předobjednávka + akce
Autor: JakubMG @ 14:38 :: 3024 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Vydání nové edice Oath of the Gatewatch se nezastavitelně blíží. S našim partnerským eshopem veselydrak.cz jsme pro čtenáře Magic-Guru připravili skvělou předobjednávkovou akci! Předobjednejte si produkty z Oath of the Gatewatch již dnes a obdržíte novou edici ihned po naskladnění a ještě za super cenu! Navíc ještě můžete získat seeded booster zdarma.
Celý článek...
29. prosince 2015
Oath of the Gatewatch - přehled promo karet a tokenů
Autor: JakubMG @ 21:01 :: 2551 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
Pojďte se podívat, jaká krásná proma na vás čekají v edici Oath of the Gatewatch. Již byly zveřejněny obrázky tokenů, tak jsme je doplnili do článku.
Celý článek...
28. prosince 2015
Oath of the Gatewatch - přehled produktů
Autor: JakubMG @ 18:26 :: 2719 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
Edice Oath of the Gatewatch nabídne opět nádherné zpracování produktů, tak se pojďme podívat, jak produkty vypadají a co vše zde najdeme.
Celý článek...
11. prosince 2015
Reportáž z týmového Mistrovství světa v Magicu 2015
Autor: JakubMG @ 9:57 :: 3492 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Reporty, Novinky
Dnes začíná týmové Mistrovství světa, ve kterém se utkají týmy z celého světa v boji o tom, kdo je opravdu ten nejlepší. Fanděte československé výpravě, ať uhrají co nejlepší možný výsledek a sledujte coverage.
Celý článek...
8. prosince 2015
Recenze Deck Builders Toolkit Magic Origins
Autor: JakubMG @ 11:53 :: 3858 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Skvělý nástroj, pomocí kterého zejména noví hráči nebo hráči mírně pokročilí mohou objevit tajemství a kouzlo hry Magic the Gathering. Tito hráči se díky němu seznámí s hrou jako takovou za nikterak přehnané peníze, naučí se základním pravidlům, dostanou k dispozici dostatek karet na sestavení prvních balíčků nebo s jeho pomocí vylepší jeden či více svých balíčků stávajících.
Celý článek...
4. prosince 2015
Recenze Event Decku Battle for Zendikar – Ultimate Sacrifice
Autor: JakubMG @ 16:34 :: 2952 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Po recenzích Intro Packů zde máme recenzi na Event Deck, což je už připravený turnajový balíček pro zkušenější hráče. Takže pokud jste už z Intro Packů vyrostli a hledáte postavený balíček na lokální turnaj, tak Event Deck je skvělou volbou. Tento balíček je černo-zelený a jak je patrno z názvu, tak se točí kolem obětovávání příšer z čehož těží ostatní karty v balíčku.
Celý článek...
26. listopadu 2015
Recenze Battle for Zendikar Intro Pack: Zendikar's Rage
Autor: JakubMG @ 19:30 :: 2905 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Posledním pátým Intro Packem z edice Battle for Zendikar je Zendikar's Rage. Tento zeleno-červený balíček těží ze schopnosti landfall a z malých příšerek se rázem stávají velcí pašíci, kteří vašeho soupeře pořádně potrápí. Přečtěte si recenzi a zjistíte, zda se pro vás tento balíček hodí nebo ne.
Celý článek...
23. listopadu 2015
Recenze Battle for Zendikar Intro Pack: Eldrazi Assault
Autor: JakubMG @ 22:55 :: 2522 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Čtvrtým Intro Packem z Battle for Zendikar je balíček s názvem Eldrazi Assault. Jde o červeno-černý Eldrazi balíček, který těží z karet se schopností Devoid. Tento agresivní balíček se snaží z této schopnosti vytěžit co nejvíce a jednotlivé karty spolu nádherně spolupracují. Více se dozvíte uvnitř recenze.
Celý článek...
9. listopadu 2015
Recenze Battle for Zendikar Intro Pack: Call of Blood
Autor: JakubMG @ 21:54 :: 2707 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Recenze
Jako na třetí Intro Pack z Battle for Zendikar se podíváme na balíček s názvem Call of Blood. Jde o černo-bílý upíří balíček, který soupeřovi vysává životy a vám je přidává. Jak tohle funguje a stojí tento balíček za pozornost? To se dozvíte v recenzi.
Celý článek...
Strana 10 z 69První   Předchozí   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Další   Poslední   
Vytiskout  
Reklama Minimalizovat
Vytiskout  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Podmínky používáníProhlášení o soukromí