Thursday, March 05, 2015
Tarkir Dragonfury - představení programu prerelease turnajů
Autor: JakubMG @ 5:29 PM :: 1913 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky

Tarkir Dragonfury - představení programu prerelease turnajů


Wizards nám poslední prerelease zpestřují nejrůznějším doprovodným programem, který je jednou lepší a jednou horší. Na druhou stranu záleží na každém, zda se jej zúčastní naplno nebo ne. No a nejinak tomu bude i na prerelease Dragons of Tarkir. Doprovodná akce se jmenuje "Tarkir Dragonfury" a vtáhne nás do bojů na Tarkiru.


Každá herna obdrží Tarkir Dragonfury kit, který obsahuje hrací desku - ta reprezentuje krajinu Tarkiru, kde zuří bitva, a speciální promo karty, které dostanete za splnění úkolu. Uvnitř každého prerelease boxu najdete speciální spindown life counter, který přísluší vybranému Dragonlordovi. A to je vaše dračí zbraň! Teď přichází ten správný čas pro její použití.

Přistupte k hrací desce a skolte pomocí kostky, která reprezentuje dračí zbraň, co nejvíc nepřátel. Každý nepřítel má na sobě poznačenou bodovou hodnotu, a pokud se kostka zastaví ve středu desky, kde je multiplikátor x2, tak získáváte dvojnásobný počet bodů! Během prerelease turnaje můžete házet celkem 2x a mezi každým hodem se hrací deska resetuje. Můžete si udělat i leaderboard, kde si poznačíte vaše nejvyšší skóre a budete tak bojovat s ostatními hráči v herně.


Jakmile budete mít doházeno a vaši nepřátele budou mrtví, tak se sečte vaše skóre, dle kterého obdržíte následující odměny:

3 body: země
9 bodů: země a common
12
bodů: země, common a uncommon
18
bodů: země, common, uncommon a rare

A zde jsou promo karty, která na vás v Tarkir Dragonfury Game čekají:Takže nezapomeňte doma před prereleasem natrénovat hody kostkou. Hráči Dračiho doupěte budou mít menší výhodu :). Jinak co říkáte na tuhle akci? Líbí se vám tohle zpestření prerelease turnaje nebo je vám to jedno?