Sunday, September 17, 2017
Ixalan - přehled obalových UltraPro produktů
Autor: JakubMG @ 5:48 PM :: 1477 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky

Přehled UltraPro produktů z Ixalanu

Jak vypadají produkty z edice Ixalan již víme a dnes se podíváme na obalový sortiment UltraPro k této edici. Hlavním motivem je trojice planeswalkerů Jace, Vraska a Huatli. Samozřejmě nechybí motiv ixalanské džungle a všudepřítomní dinosauři a piráti.

Předobjednejte si produkty z nové edice Ixalan v našem eshopu zde.

Obaly

Pevné obaly na karty s ilustrací z karet: Jace, Cunning Castaway, Vraska, Relic Seeker a Huatli, Warrior Poet a dále pak speciální cardback s Ixalanským motivem. V balení najdete 80 ks pevných obalů.

Ixalan Sleeves Jace, Cunning CastawayIxalan Sleeves Vraska, Relic SeekerIxalan Slevees Huatli, Warrior Poet Ixalan Card Back Sleeves

Krabičky na balíček

Stejně jako obaly, tak i krabičky mají ilustraci z karet: Jace, Cunning Castaway, Vraska, Relic Seeker a Huatli, Warrior Poet. Nově jsou krabičky na 100+ karet v obalech a uvnitř najdete i oddělovač na sideboard.

Ixalan Deck Box Jace, Cunning Castaway Ixalan Deck Box Vraska, Relic Seeker

Ixalan Deck Box Huatli, Warrior Poet

Podložky na hraní

Herní podložka s motivem karet z této edice, a to Burning Suns Avatar, Captain Lannery Storm, Huatli, Warrior Poet a Kopala, Warden of Waves. Podložka ochrání váš hrací balíček v obalech a navíc jde o pěkných doplněk hry.

Ixalan Playmat Burning Suns Avatar

Ixalan Playmat Captain Lannery Storm

Ixalan Playmat Huatli, Warrior Poet

Ixalan Playmat Kopala, Warden of Waves

Album na karty

Stahovací A4 album na 360 karet s motivem děje z edice Ixalan, konkrétně se jedná o ilustraci z ixalanské džungle, kde vidíme dinosaury, piráty a planeswalkerku Vrasku.

Ixalan Pro Binder

Líbí se vám obalový sortiment UltraPro z nové edice Ixalan?