Friday, October 22, 2021
Diskuzní fórum Minimize
Je větší vždycky lepší ?
Last Post 17/02/2017 19:13 byLeevanec. 0 Replies.
Printer Friendly
Sort:
PrevPrev NextNext
You are not authorized to post a reply.
AuthorMessages
LeevanecUser is Offline
New Member
New Member
Send Private Message
Posts:4
Leevanec

--
17/02/2017 19:13  
Dlouho jsem přemýšlel kam tohle téma hodit, ale nějak jsem nemohl najít to správné místo

V podstatě jde o tohle. Už několik let hraji a sbírám karty, hraju většinou Modern s přáteli po hospodách a za ty roky co hraju jsem nasbíral slušnou sbírku... No a tady přichází můj problém Karet začíná být moc a vždycky když chci uplácat něco nového (protože jsem kreativní a balíčky mých opponentů znám skoro nazpamněť a tak to chci trošku oživit), tak se k tomu nedohrabu, protože než najdu karty, které by vyhovovali balíčku, který chci hrát tak zapomenu na koncept okolo kterého jsem chtěl stavět.

Napadlo mě si včechny karty které mám hodit do http://tappedout.net do jednoho decku kde by se mi ukázaly karty, které už nepatří do Modernu, byli by na jednom místě a přehledně poskládané, mělo by to ale několik chyb ohledně roztřídění dle barev. Tak jsem se chtěl zeptat jestli neznáte nějaké lepší stránky kde by si člověk mohl trošku zorganizovat svoji sbírku a lehce stavět decky.  

You are not authorized to post a reply.

Active Forums 4.2
NOT LICENSED FOR PRODUCTION USE
www.activemodules.com
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement