Friday, November 27, 2015
TOP články Minimize
Print  
Poslední diskuze Minimize
26/11/2015 20:41
spousta otázek
Otázky na pravidla | Pindolero
23/11/2015 12:03
RE: Planeswalker
Deck clinic | Flamberg
23/11/2015 07:44
RE: Planeswalker
Deck clinic | Pindolero
25/10/2015 20:49
RE: Courser of Kruphix
Otázky na pravidla | tom.kokes
25/10/2015 20:37
RE: Courser of Kruphix
Otázky na pravidla | Flamberg
Magic Guru Minimize
Magic: the Gathering - Magic-guru.cz - informační server o karetní hře Magic: the Gathering pro mírně pokročilé hráče - přináší pravidelné reporty, články, informace o pravidlech, recenze nových produktů a další.

Dostupní jsme také na Facebooku.
Print  
Co je to Magic? Minimize
Magic: The Gathering - Magic je první moderní a dosud nejrozšířenější sběratelská karetní hra. Byla vydána v roce 1993 firmou Wizards of the Coast. Více informací najdete ve Wikipedii Magic: the Gathering - Magic
Print  
PokerStars je nejznámější online pokerová herna. Pokud se o pokeru, chcete něco dozvědět, podívejte se na výkový portál Poker-Arena.cz, a zde se naučíte vše o nejpopulárnějším druhu pokeru - Texas Holdem

Nejnovější články Minimize
Thursday, November 26, 2015
Recenze Battle for Zendikar Intro Pack: Zendikar's Rage
By JakubMG @ 7:30 PM :: 4 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Posledním pátým Intro Packem z edice Battle for Zendikar je Zendikar's Rage. Tento zeleno-červený balíček těží ze schopnosti landfall a z malých příšerek se rázem stávají velcí pašíci, kteří vašeho soupeře pořádně potrápí. Přečtěte si recenzi a zjistíte, zda se pro vás tento balíček hodí nebo ne.
Celý článek...
Monday, November 23, 2015
Recenze Battle for Zendikar Intro Pack: Eldrazi Assault
By JakubMG @ 10:55 PM :: 10 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Čtvrtým Intro Packem z Battle for Zendikar je balíček s názvem Eldrazi Assault. Jde o červeno-černý Eldrazi balíček, který těží z karet se schopností Devoid. Tento agresivní balíček se snaží z této schopnosti vytěžit co nejvíce a jednotlivé karty spolu nádherně spolupracují. Více se dozvíte uvnitř recenze.
Celý článek...
Monday, November 09, 2015
Recenze Battle for Zendikar Intro Pack: Call of Blood
By JakubMG @ 9:54 PM :: 211 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Recenze
Jako na třetí Intro Pack z Battle for Zendikar se podíváme na balíček s názvem Call of Blood. Jde o černo-bílý upíří balíček, který soupeřovi vysává životy a vám je přidává. Jak tohle funguje a stojí tento balíček za pozornost? To se dozvíte v recenzi.
Celý článek...
Saturday, November 07, 2015
Magic Commander 2015 - decklisty
By JakubMG @ 12:03 AM :: 128 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
Decklisty z Commander 2015 jsou venku, a tak se pojďte podívat, co v jednotlivých balíčcích najdete. Pokud nemáte s formátem Commander žádné zkušenosti, tak tento produkt je ideální volbou.
Celý článek...
Friday, October 30, 2015
Recenze Battle for Zendikar Intro Pack: Swarming Instinct
By JakubMG @ 1:23 PM :: 245 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Druhý Intro Pack z edice Battle for Zendikar nese název Swarming Instinct. Jedná se o modro-zelený balíček Eldrazi balíček, který využívá Eldrazi Scionů. Těmi soupeře ukoušete nebo pomocí nich vyvoláte velké a silné Eldrazi, kteří si s oponentem snadno poradí. Pokud vás tato strategie zaujala, tak se mrkněte na tuto recenzi.
Celý článek...
Tuesday, October 27, 2015
Holiday Gift Box 2015 - představení produktu
By JakubMG @ 3:56 PM :: 170 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky
Letos v listopadu vychází další Holiday Gift Box! Jde o speciální dárkový produkt Magic: the Gathering, který je výborný jako dárkové balení pro všechny hráče. Nevíte co koupit vašemu známému nebo rodinnému příslušníkovi, který hraje Magic? V tom případě už nemusíte dále hledat! Tohle balení ho zaručeně potěší.
Celý článek...
Monday, October 26, 2015
Recenze Battle for Zendikar Intro Pack: Rallying Cry
By JakubMG @ 8:58 PM :: 223 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Recenze
Vítáme vás u rozborů Intro Packů z edice Battle for Zendikar. Jako první si můžete přečíst rozbor bílo-červeného balíčku Rallying Cry. Jedná se o rychlý agresivní balíček, který těží z mechaniky Rally. Pokud se vám líbí tato strategie, ale váháte, zda bude pro vás tento balíček vhodný, tak si přečtěte následující recenzi a dozvíte se víc.
Celý článek...
Sunday, October 18, 2015
Pravidlové okénko - Battle for Zendikar
By Flamberg @ 10:00 AM :: 575 Přečtení :: 12 Komentáře :: :: Pravidla
Pravidlové novinky spojené s příchodem edice Battle for Zendikar
Celý článek...
Friday, October 02, 2015
Battle for Zendikar - předobjednávka + akce
By JakubMG @ 8:19 AM :: 385 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky, PR články
Vydání nové edice Battle for Zendikar se nezastavitelně blíží. S našim partnerským eshopem veselydrak.cz jsme pro čtenáře Magic-Guru připravili skvělou předobjednávkovou akci! Předobjednejte si produkty z Battle for Zendikar již dnes a obdržíte novou edici ihned po naskladnění a ještě za super cenu! Navíc ještě můžete získat seeded booster zdarma.
Celý článek...

Zobrazit všechny články
Magic Guru E-shop Minimize
Hledáme autory Minimize
Sháníme šikovného pisálka pro recenze Intro Packů. V případě zájmu pište na jakub@cmus.cz. Děkujeme.

Myslíte si, že umíte napsat dobrý článek? Máte nápady na balíčky? Chodíte na turnaje? Chcete alespoň trochu pomoci začínajícím hráčům? A chcete dostávat boostery Vaší oblíbené hry jen tak? Začněte psát pro Magic Guru!

Napište nám e-mail (ufin@cmus.cz). Vítáme jak jednorázové články, tak dlouhodobější spolupráci - v takovém případě navrhněte téma, kterému byste se chtěli věnovat. My Vás za každý článek štědře odměníme boostery nejnovějších edic!
Print  
© 2014 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement