Wednesday, August 10, 2022
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Standard
Thursday, September 16, 2010
Zářivá kometa - "Liliana's Megrim" discard
Autor: dpazout @ 11:01 PM :: 3364 Přečtení :: 10 Komentáře :: :: Standard, Tvorba balíků
Každý z nás si určitě pohrával s myšlenkou postavit balíček založený čistě na discardu. V diskusích i zde na serveru proběhla řada debat zda ano či ne a jak. Proč nehrát Megrim … I mě ta myšlenka vrtala v hlavě, pokusy postavit takový balíček proběhly, avšak neúspěšně. Nyní nastala chvíle, kdy se lze prosadit s takovým balíčkem …
Celý článek...
Thursday, July 29, 2010
M11 - Rozbor intropacku Power of Prophecy
Autor: Elden43 @ 9:00 PM :: 3382 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Standard, Recenze
Rok se sešel s rokem a světlo světa uviděla nová základní sada - M11.
Spolu s ní se objevilo pět intropacků a jednomu z nich - modrobílému Power of Prophecy - se bude věnovat tento rozbor.
Celý článek...
Saturday, July 03, 2010
Dvojreport a fotky aneb první velký turnaj
Autor: Alexei86 @ 10:08 AM :: 5766 Přečtení :: 10 Komentáře :: :: Standard, Reporty
Zdravím všechny příznivce karetní fantasy hry Magic The Gathering. Mým jménem vás postupně provedu dvěma turnajovými dny, které jsem v tomto týdnu (červen 2010) ztrávil právě Magicem, a to z pohledu hráče začátečníka. Jen v krátkosti uvedu, že jsem s touto karetní hrou začal teprve letos na jaře, je mi 24 let a pocházím z Ostravy, kde mě můžete potkat pod jménem Martin Dočkal. Oba turnaje se lišily doslova jako nebe a dudy, a to zejména svým prostředím, velikostí, obsazením, místem konání i formátem turnaje samotného, příčemž ten druhý sobotní pro mě měl být teprve tím pravým prvním křestem ohně, pojďmě ale popořadě.
Celý článek...
Monday, June 28, 2010
Building on a budget po česku - I
Autor: Ufin @ 10:20 AM :: 3065 Přečtení :: 7 Komentáře :: :: Standard, Tvorba balíků
Baví vás standard a nechcete nebo nemůžete investovat přes tisíc korun do jediné karty? Přesto od svého balíčku čekáte víc, než se jenom dívat, jak Vás ostatní poráží? Chtěli byste také něco vyhrát, alespoň nějaké to FNM? Porazit balíček, který stojí desetkrát tolik co ten Váš?
Celý článek...
Sunday, June 06, 2010
Magicový maraton
Autor: Aggrokumano @ 4:51 PM :: 3822 Přečtení :: 7 Komentáře :: :: Standard, Reporty
Obvykle chodím na turnaj tak jednou za 14 dní, ale někdy jsou určité výjimky. V následujícím článku najdete hned pět reportů z turnajů, které se odehrály právě ve 14 dnech, plus nějaké ty pikantní informace ze soukromí. Doufám, že se při čtení nebudete nudit!
Celý článek...
Sunday, May 30, 2010
Rozbor intropacku edice Rise of the Eldrazi - "Leveler's Scorn"
Autor: Gartrit @ 11:26 AM :: 2735 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Standard, Recenze
Posledním intropackem edice Rise of the Eldrazi je modro-černý „Leveler’s Scorn“, přičemž dominantní je zde jednoznačně modrá barva s vzácnými kartami Echo Mage a foilovou Sphinx of Magosi. Černá je zastoupena pouze pěti kartami, většinou z nich ovšem hráč nepohrdne, Doomblade zničí, s čím si modrá neporadí, a regenerující Wall of Bone se skvěle hodí na obranu. Svou sílu projeví balíček spíše v pozdních fázích hry, kdy se povede bytostmi povýšenými na vyšší level soupeře přeletět nebo udolat neblokovatelností, zabít ho hned na začátku se vám pravděpodobně nepovede. Na neblokovatelnost jsem se opět zaměřil při vylepšování balíčku na konci článku.
Celý článek...
Tuesday, May 25, 2010
Level Up - aneb netradiční balík 1
Autor: Ufin @ 11:02 PM :: 3317 Přečtení :: 13 Komentáře :: :: Standard
Zdravím, dnes si představíme netradičný balík na T2 (standart). Jak už dlouho víme, Eldrazi nám přineslo spoustu nových možností a jednou z nich je Level Up. Dnešnímu rozboru jsem si vzal na paškál standard balík : Modro – bílý Level up. Neboli – U/W level up.

Celý článek...
Monday, May 17, 2010
Rozbor Intropacku Rise of the Eldrazi - "Totem Power"
Autor: Gartrit @ 11:11 PM :: 2999 Přečtení :: 8 Komentáře :: :: Standard, Recenze
Čtvrtým intropackem, na který se podíváme, je zeleno-bílý „Totem Armor“. Bílá barva je zde zastoupena menším počtem bytostí a soustředí se spíše na očarování, jelikož základní kartou, na které je balíček postaven, je Kor Spiritdancer, jehož síla roste úměrně s počtem aur. Okolo této nadmíru zajímavé bytosti je založeno i navržené vylepšení decku na konci článku. Většina bytostí je tedy zelená, a pokud by selhal zmíněný Kor Spiritdancer, necháme tyto bytosti „vyrůst“ pomocí služeb Gigantomancera, druhé vzácné karty. Pokud raději útočíte, než bráníte, může být tento intropack pro Vás tou správnou volbou.
Celý článek...
Tuesday, May 11, 2010
Rozbor Intropacku RotE - "Eldrazi Arisen"
Autor: Gartrit @ 2:49 PM :: 3515 Přečtení :: 10 Komentáře :: :: Standard, Recenze
Třetím intropackem edice Rise of the Eldrazi je zeleno-červený „Eldrazi Arisen“. Červená barva obsahuje trochu ničení a manově dražší bytosti, jednou z nich je tvář tohoto balíčku Conquering Manticore. Bohužel, ať jsem přemýšlel jakkoli, nenašel jsem spojení mezi Vzestupem Eldrazi a zařazením této bytostí, o jejím využití se ale přít nehodlám. Účelem zelené barvy je mana akcelerace, která umožní vyložit Eldrazi dříve než bude (náš) konec. Vykládání Eldrazi za jejich vyvolávací cenu ovšem není způsob, který by vám proti normálnímu balíčku vyhrál hru, spíše je dostanete na bojiště pomocí nějaké jiné karty, jedním ze způsobů je deck list na konci tohoto článku.
Celý článek...
Monday, May 10, 2010
Jak porazit soupeře a neubrat mu ani život
Autor: Ufin @ 12:01 PM :: 3709 Přečtení :: 8 Komentáře :: :: Standard, Reporty
„Bílé pondělí a červené úterý…
…v Dungeonu. Toto pondělí (12. 4. 2010)ostatně jako každé jiné proběhl v Dungeonu turnaj formátu Standard pro začátečníky a já jsem na něm nemohl chybět. Kdo jsem?„

Celý článek...
Page 10 of 14First   Previous   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Next   Last   
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement