Wednesday, August 10, 2022
Všechny články Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Articles from Reporty
Tuesday, August 28, 2012
Constructed občasník vol.1: BW Stoneblade (legacy)
Autor: Aggrokumano @ 5:16 PM :: 3920 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Eternal, Reporty, Tvorba balíků
V dnešním článku se podrobněji podíváme na legacy balík, postavený kolem karty Stoneforge Mystic. Můžete se těšit na videorozbor balíčku a na reportík. Taky jsem si potřeboval nějak utřídit rubriky, takže jsem článek pojal jako první ze série článků o constructed balících. Pokud se bude líbit, můžeme dělat podrobné (i video) rozbory častěji :)

PS: Shodou okolností balíček krásně navazuje na článek od Milana Pecha o BW discardu.
Celý článek...
Tuesday, May 29, 2012
Game Day České Budějovice - report
Autor: Ufin @ 4:44 PM :: 3445 Přečtení :: 6 Komentáře :: :: Reporty
 Zdravím, rád bych vás přivítal u čtení mého reportu s menším rozborem balíčku, je mi 15 let a jsem z Českých Budějovic. V sobotu 26. 5. se v ČB konal Game day, kam spolu se mnou zavítalo dalších 12 hráčů. Já si vzal velice silný deck, standartovou fritku. Je to tak trochu má vlastní konstrukce tak bych jí rád trochu rozebral a podělil se s Vámi s dojmy.
Celý článek...
Saturday, April 28, 2012
Zafiho deník: prerelease Avacyn Restored
Autor: AdamF @ 8:11 PM :: 3011 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Reporty
Report z dnešního prerelease nové edice Avacyn Restored.
Celý článek...
Thursday, April 19, 2012
Kessig Wolf for the win!
Autor: Aggrokumano @ 1:09 PM :: 5054 Přečtení :: 12 Komentáře :: :: Standard, Limited, Eternal, Reporty, Tvorba balíků

Povídání o tom, kterak mě jeden Kessig Wolf dovedl k výhře na GPT Manchester (hraje se tento víkend) a druhý k výhře na draftu. A jako bonus rozbor komboelfů na legacy.

Celý článek...
Wednesday, March 21, 2012
monoW Tempered steel - report z Outpostu
Autor: Ufin @ 1:30 PM :: 2325 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Reporty
 Zdravím všechny čtenáře!
Kdysi dávno (asi půl roku zpátky) jsem Vám představoval balíček, s nímž hraji na turnajích formátu standard. Je to monoW Tempered steel, který lze na standardu hrát již něco okolo tři-čtvrtě roku. Od chvíle, kdy jsem Vám čtenářům tento deck představoval, uplynula již nějaká doba a můj balíček prošel některými proměnami. Sliboval jsem Vám tenkrát (září 2011) report z turnaje s tímto deckem, kterého se již bohužel nedočkáte, zde však následuje report z turnaje, který se konal dne 26. února v neděli v pražské herně Outpost, a který nabídne mnohem aktuálnější postřehy.
Celý článek...
Friday, March 02, 2012
Report z Gamedaye v Černém rytíři
Autor: Ufin @ 1:34 PM :: 2586 Přečtení :: 4 Komentáře :: :: Reporty
 Na turnaj jsem jel se čtyřmi kamarády ze třídy. Hrál jsem monoW humany (na Geisty a duály zatím nemám peníze, tak jsem se rozhodl pro jednobarvu). Byl to můj první velký turnaj, přesto jsem si na něj věřil, neboť výsledky testování proti nejrůznějším deckům dopadly dobře.
Celý článek...
Saturday, February 11, 2012
Report z 2HG v Liberci
Autor: Ufin @ 9:08 PM :: 2623 Přečtení :: 3 Komentáře :: :: Reporty
  Opět zdravím příznivce Magic: The Gathering a také i všechny ostatní,  kteří  čtou tento článek.  Vůbec jsem neplánoval na 2HG jet, přemluvil mě až bratr, který se (také po opravdu dlouhé době) chtěl zúčastnit. Vzhledem k tomu, že jsem dvouhlavého obra hrál předtím pouze jednou a bratr ještě vůbec, pokud tedy nepočítám několik her na nečisto s kamarády, nejel jsem do Liberce vyhrát, nýbrž si jen zahrát.
Celý článek...
Monday, February 06, 2012
Standard 2012
Autor: Aggrokumano @ 12:03 AM :: 3857 Přečtení :: 7 Komentáře :: :: Standard, Reporty, Tvorba balíků
Prerelease nové edice, Dark Ascension, už je dávno za námi, tak bych si dovolil zrekapitulovat, jak to vypadalo na dvojce před jejím příchodem. Podíváme se tedy na tři turnaje z americké série SCG Open a na GP Orlando.

PS: Odkazy na karty doplním během odpoledne
PS2: Ty linky už asi nedoplním :D
Celý článek...
Saturday, January 28, 2012
Zafiho deník: prerelease Dark Ascension
Autor: AdamF @ 8:30 PM :: 2948 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Reporty, Tvorba balíků
Report z prerelease nové edice Dark Ascension v Olomouci. Co jsem otevřel, hrál a jak jsem se nakonec umístil se dozvíte uvnitř článku.
Celý článek...
Friday, November 18, 2011
Mistrovství světa 2011 - Standard
Autor: Aggrokumano @ 10:15 PM :: 3732 Přečtení :: 3 Komentáře :: :: Standard, Reporty, Tvorba balíků
Tento týden (od čtvrtka do neděle) v americkém San Fransicku probíhá možná poslední MS v podobě, jakou známe. Po šesti kolech standardu, double-draftu a modernu se v neděli dozvíme jméno nového mistra.
Do boje vyrazila i početná česká výprava – národní tým ve složení Pavel Bednařík, Standa Cífka a Jirka Vaněk, dále pak Honza Měchura, který byl čtvrtý na domácím mistrovství a poté čtveřice pro hráčů – Petr Brožek, Lukáš Blohon, Lukáš Jaklovský a konečně Martin Jůza, který zároveň bojuje i o titul Player of the Year.
V noci ze čtvrtka na pátek byl na programu standard, tak se pojďme podívat, které balíky byly nejhranější a hlavně, kterým balíkům se dařilo nejvíce a které prošly všemi šesti koly bez porážky.
Celý článek...
Page 2 of 7First   Previous   1  [2]  3  4  5  6  7  Next   Last   
Print  
Reklama Minimize
Print  
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Terms Of UsePrivacy Statement