8. února 2023
Diskuzní fórum Minimalizovat
Je větší vždycky lepší ?
Poslední příspěvek 17.02.2017 19:13 odLeevanec. 0 Odpovědi.
Tisková verze
Seřadit:
PředchozíPředchozí DalšíDalší
Nemůžete vkládat odpovědi.
AutorZprávy
LeevanecUživatel není přihlášen
New Member
New Member
Odeslat privátní zprávu
Posts:4
Leevanec

--
17.02.2017 19:13  
Dlouho jsem přemýšlel kam tohle téma hodit, ale nějak jsem nemohl najít to správné místo

V podstatě jde o tohle. Už několik let hraji a sbírám karty, hraju většinou Modern s přáteli po hospodách a za ty roky co hraju jsem nasbíral slušnou sbírku... No a tady přichází můj problém Karet začíná být moc a vždycky když chci uplácat něco nového (protože jsem kreativní a balíčky mých opponentů znám skoro nazpamněť a tak to chci trošku oživit), tak se k tomu nedohrabu, protože než najdu karty, které by vyhovovali balíčku, který chci hrát tak zapomenu na koncept okolo kterého jsem chtěl stavět.

Napadlo mě si včechny karty které mám hodit do http://tappedout.net do jednoho decku kde by se mi ukázaly karty, které už nepatří do Modernu, byli by na jednom místě a přehledně poskládané, mělo by to ale několik chyb ohledně roztřídění dle barev. Tak jsem se chtěl zeptat jestli neznáte nějaké lepší stránky kde by si člověk mohl trošku zorganizovat svoji sbírku a lehce stavět decky.  

Nemůžete vkládat odpovědi.

Active Forums 4.2
NOT LICENSED FOR PRODUCTION USE
www.activemodules.com
© 2017 Magic-Guru.czInformacni server pro zacinajici hrace karetni hry Magic the Gathering (Magic, MTG) Podmínky používáníProhlášení o soukromí