Wednesday, February 10, 2016
Nové Clash Packy a Event Decky již nebudou!
Autor: JakubMG @ 2:06 PM :: 1709 Přečtení :: 2 Komentáře :: :: Novinky

Wizards ruší Clash Packy a Event Decky

Pozornější z vás jistě zaznamenali, že v edici Oath of the Gatewatch nevyšel žádný Clash Pack nebo Event. Navíc v nabídce produktů ze Shadows over Innistrad také není žádný z těchto produktů a klasické boostery, intro packy a fat packy doplňuje deckbuilders toolkit.

Takže, co již bylo nějakou dobu zřejmé, to nám MaRo oficiálně potvrdil na svém blogu. Wizards tedy ruší Clash Packy a Event Decky a budou se soustředit na zlepšení stávajících produktů.

Tyhle produkty byly zajímavé pro začínající/pokročilejší hráče, kteří tak měli přístup k lepšímu balíčku než je Intro Pack. Na druhou stranu je trošku složité udělat dobrý balíček v tomto cenovém limitu. Nejednou se stalo, že výsledný balíček nestál za nic nebo tam dali až moc dobré karty, takže produkt skončil v obchodech na rozbalení na kusovky a jeho cena se zvyšila.

Každopádně Clash Pack z Magic Origins a Event Deck z Battle for Zendikar jsou posledními produkty svého druhu. Uvidíme, zda Wizards přijdou s něčím novým nebo zda budou vydávat nějaké random speciální produkty.

Co říkáte na zrušení těchto produktů? Budou vám Clash Packy a Event Decky chybět?

MaRo na svém blogu oznamuje zrušení Clash Packů a Event Decků